Prevliekačka obliekanie medvedíkov 3+

Kód: LE7891

Podrobný popis

Prevliekačka obliekanie medvedíkov 3+

Výborná prevliekačka pre malé deti s veselým motívom medvedík. Prevliekanka je z prírodného materiálu - dreva, ktoré je príjemné na dotyk, je ľahučké, dobre sa s ním pracuje a má dlhú životnosť.

Prevliekacia hračka pozostáva z 24 drevených častí, cez ktoré sa dá prevliekať šnúrka s dreveným hrotom. Drevený hrot slúži pre ľahšie navliekanie malými rúčkami. Všetko je uložené v praktickej drevenej krabičke, takže drevené časti sa nepostrácajú.

Veľkosť drevenej krabičky: 14x22 cm

Na balení je napísaný vek od 3 rokov, ale podľa mojich skúseností je táto hračka vhodná už od 2 rokov, pretože drevené časti sú pomerne veľké. Navliekacie hračky sú v detskom svete veľmi dôležité, pretože trénujú deťom jemnú motoriku, koncentráciu a trpezlivosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Prevliekanie
? Odporúčaný minimálny vek: 3+
? Materiál: drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Drevené hračky Small foot - nemecká kvalita

Drevené hračky small foot sú značkou hračkárskej firmy Legler. Dizajn, vývoj a kontrola kvality hračiek prebieha v hlavnom sídle v Nemecku. Príroda nemohla poskytnúť lepší materiál na výrobu hračiek, ako je drevo.
Deti milujú klasiku: small foot vyberá nadčasové nápady na detskú hru, ktoré pretvára vďaka skvelému dizajnu, prepracovaným detailom a prekvapivým funkciám na súčasné moderné hračky. Hračky small foot majú výborný pomer ceny ku kvalite a predovšetkým prínosu pre dieťa. Ponúkajú viacero možností hrania v jednom produkte, aby boli zábavné pre deti čo najdlhšie. Vydržia im roky a môžu sa prenášať medzi súrodencami alebo dokonca na ďalšie generácie.

Drevené hračky small foot okrem bežných noriem pre bezpečné hračky podliehajú vlastným vysokým požiadavkám na kvalitu a bezpečnosť.