Navliekanie korálikov v pastelových farbách

Kód: LE11475
Novinka
Značka: Small foot
€10,28
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Skvelá hračka, vďaka ktorej sa u detí rozvíja jemná motorika a zručnosť, ale zároveň aj edukačná hračka pre spoznávanie tvarov, farieb a čísiel.

Drevený kolíček na konci šnúrok pomôže pri navliekaní, vďaka čomu je hračka vhodná už pre dvojročné deti.

Cieľom tejto hry je navliecť čísla 0-9 v správnom poradí. Deti môžu vytvoriť rôzne kombinácie s číslami aj zvieratkami podľa vlastnej fantázie.

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky podľa veku
Hmotnosť: 0.38 kg
? Veková skupina: 2+
? Materiál: drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Drevené hračky small foot sú značkou hračkárskej firmy Legler. Dizajn, vývoj a kontrola kvality hračiek prebieha v hlavnom sídle v Nemecku. Príroda nemohla poskytnúť lepší materiál na výrobu hračiek, ako je drevo.
Deti milujú klasiku: small foot vyberá nadčasové nápady na detskú hru, ktoré pretvára vďaka skvelému dizajnu, prepracovaným detailom a prekvapivým funkciám na súčasné moderné hračky. Hračky small foot majú výborný pomer ceny ku kvalite a predovšetkým prínosu pre dieťa. Ponúkajú viacero možností hrania v jednom produkte, aby boli zábavné pre deti čo najdlhšie. Vydržia im roky a môžu sa prenášať medzi súrodencami alebo dokonca na ďalšie generácie.

Drevené hračky small foot okrem bežných noriem pre bezpečné hračky podliehajú vlastným vysokým požiadavkám na kvalitu a bezpečnosť.