Motorická kocka s labyrintom

Kód: LE10074

Podrobný popis

Motorická kocka s labyrintom

Drevená motorická kocka pre deti od 12 mesiacov zaujme deti svojim farebným prevedením a rôznymi aktivitami, ktoré deti nielen zabavia, ale zároveň prispievajú k ich rozvoju. Prevliekanie farebných guľôčok na labyrinte, točenie ozubených koliesok, posúvanie lienky a včielky po kľukatej cestičke, hodiny, vkladanie kociek rôznych tvarov rozvíja jemnú motoriku.

Rozmery: 15 x 15 x 29 cm, výška po dosku 16 cm

 

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené hračky
? Materiál: drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Drevené hračky Small foot - nemecká kvalita

Drevené hračky small foot sú značkou hračkárskej firmy Legler. Dizajn, vývoj a kontrola kvality hračiek prebieha v hlavnom sídle v Nemecku. Príroda nemohla poskytnúť lepší materiál na výrobu hračiek, ako je drevo.
Deti milujú klasiku: small foot vyberá nadčasové nápady na detskú hru, ktoré pretvára vďaka skvelému dizajnu, prepracovaným detailom a prekvapivým funkciám na súčasné moderné hračky. Hračky small foot majú výborný pomer ceny ku kvalite a predovšetkým prínosu pre dieťa. Ponúkajú viacero možností hrania v jednom produkte, aby boli zábavné pre deti čo najdlhšie. Vydržia im roky a môžu sa prenášať medzi súrodencami alebo dokonca na ďalšie generácie.

Drevené hračky small foot okrem bežných noriem pre bezpečné hračky podliehajú vlastným vysokým požiadavkám na kvalitu a bezpečnosť.