Magnetická skladacia pyramída - Káča 2+

Kód: WD90674

Podrobný popis

Magnetická skladacia pyramída - Káča 2+

Princíp detskej pyramídy spočíva v skladaní magnetických krúžkov podľa veľkosti. Navliekaním jednotlivých dielikov si deti precvičujú motoriku a učia sa presnosti pri pohybe. Každý krúžok je  zložený z dvoch častí, ktoré pri sebe držia silné, bezpečne zabudované magnety. Úlohou dieťaťa je priradiť k sebe patriace polkruhy a potom ich navliecť správne na tyčku. Deti si potom môžu z polkruhov vytvárať rôzne dlhé, farebné  hady. Keď sa zložená pyramída roztočí, otáča sa ako vĺčik. Hračka je vhodná pre deti od 2 rokov. 

Počet dielikov: 13

Výška zloženej pyramídy: 20 cm

Veľkosť balenia: 14 x 21 x 14 cm

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené hračky
? Odporúčaný minimálny vek: 2+
? Materiál: drevo, magnet

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Hračky Woody

Woody - značka, ktorá symbolizuje kvalitu a inovácie v svete detských hračiek. Woody je značka českej firmy Woodyland s.r.o. (založená v roku 1999), pod ktorou sa zameriava na výrobu a dizajn kreatívnych drevených hračiek. Spoločnosť využíva storočnú tradíciu výroby drevených hračiek. Výrobky sú vyvíjané špičkovými dizajnérmi, ktorých snaha sa sústredí sa na rozvoj motorických zručností, logického myslenia a kombinatoriky u detí. Woodyland je prítomný na medzinárodných výstavách hračiek a pôsobí v 26 krajinách.

Kľúčové aspekty značky Woody

  • Tradícia a kvalita - Woody sa môže pochváliť dlhou tradíciou výroby hračiek, pričom kládla dôraz na kvalitu a trvanlivosť.
  • Inovácie a kreativita - neustále sa snaží prinášať inovatívne produkty, ktoré podporujú kreativitu a fantáziu detí.
  • Edukačné hračky - hračky Woody sú navrhnuté tak, aby podporovali vzdelávanie a rozvoj zručností u detí.
  • Bezpečnosť a udržateľnosť - hračky Woody sú vyrobené s dôrazom na bezpečnosť a udržateľnosť, zabezpečujúc, že sú nielen bezpečné pre vaše deti, ale aj pre našu planétu.

Prečo si vybrať hračky Woody

Výber hračiek Woody znamená rozhodnutie pre kvalitu, inovácie a záväzok k lepšiemu a zábavnejšiemu vzdelávaniu. S Woody hračkou v domácnosti si môžete byť istí, že vaše deti dostanú to najlepšie v oblasti hračiek.