Konštrukčná stavebnica Mecatech, 6 návodov, 106 ks 4+

Kód: ML95015

Podrobný popis

Konštrukčná stavebnica Mecatech, 6 návodov, 106 ks 4+

Konštrukčná stavebnica vytvorená pre nadšených mladých inžinierov. Poskytuje podrobné schémy pre vytvorenie 6 modelov, ale vaše deti si toho môžu postaviť oveľa viac. Skvelý spôsob, ako inšpirovať STEM myslenie, ako rozvíjať priestorové uvažovanie, motorické zručnosti a koordináciu oko a ruka. Uložené v štíhlej kartónovej krabici pre ľahké uskladnenie. 

Charakteristika: 

  • balenie obsahuje pružné doštičky, skrutky, matice, náradie ako skrutkovač, kľúč, kolieska rôznych veľkostí, spolu 106 kusov
  • 6 veľkých strán podrobného návodu na zostrojenie 6 technických konštrukcií
  • plastová stavebnica
  • určená pre deti od 4 rokov
  • rozmer balenia: 23 x 23 x 6 cm

Hračka rozvíja:

  • hračka patrí medzi STEM stavebnice, čo znamená Science, Technology, Engineering, Mathematics. Preložené z angličtiny to znamená, že deti sa vzdelávajú v 4 oblastiach a to je veda, technika, inžinierstvo a matematika
  • rozvoj motorických zručností
  • rozvíja priestorové videnie
  • koordinácia oko-ruka 

 

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Stavebnice
? Odporúčaný minimálny vek: 4+
? Tradične pre: chlapci
? Materiál: plast
? Oblasť využitia: materské škôlky
? Druh stavebnice: konštrukčná

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Miniland Educational

Miniland je španielsky výrobca hračiek, ktorý sa zameriava na vytváranie edukačných a inovatívnych hračiek pre deti všetkých vekových kategórií. Tento renomovaný výrobca kládol vždy veľký dôraz na rozvoj motorických zručností, kreativity a sociálnej interakcie prostredníctvom svojich produktov.

Hračky od Minilandu sú navrhnuté tak, aby podporovali učebný proces v ranej fáze detského rozvoja, a to hrou, ktorá je prirodzeným a efektívnym spôsobom učenia. Produkty sú vyrobené z kvalitných a bezpečných materiálov, čo zabezpečuje ich dlhodobú odolnosť a bezpečnosť pri hre. Miniland neustále inovuje svoje produkty a pristupuje k vývoju nových hračiek s cieľom stimulovať fantáziu, zvedavosť a učebné schopnosti detí, pričom zároveň zabezpečuje zábavu a radostné momenty strávené s ich hračkami.