Kolíska pre bábiku s perinkami

Kód: BI83699

Podrobný popis

Kolíska pre bábiku s perinkami

Krásna drevená kolíska s perinkami pre bábiky poteší každú malú mamičku. Postieľka jej pomôže vytvoriť krásne sny pre jej milované bábiky a hra s bábikami získa ďalší rozmer.

Charakteristika

Klasická drevená kolíska pre bábiky. Je vyrobená z kvalitného dreva a natretá zdraviu neškodiacimi ekologickými farbami. Biela drevená postieľka je zdobená decentnými vyrezávanými aplikáciami na bokoch. Súčasťou sú aj perinky pre bábiku.

Rozmery: 37,5 × 49 × 36 cm.

Dodatočné parametre

Kategória: Postieľky a kolísky pre bábiky
? Odporúčaný minimálny vek: 3+
? Tradične pre: dievčatá
? Materiál: drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Bino Europe je česká firma vyrábajúca v Klatovoch, ktorá sa stala rešpektovanou značkou drevených hračiek po celom svete.

Bino Europe prináša na slovenský a svetový trh edukačné hračky z prírodných materiálov. Ich obľuba z roka na rok stúpa, a tak dizajnéri Bino v spolupráci s pedagógmi a vývojármi hľadajú ďalšie a ďalšie výzvy, ako deťom priblížiť svet a podať im pomocnú ruku pri jeho objavovaní. Drevená hračka je tou najzmysluplnejšou a najkrajšou pomôckou.

Deti vo viac ako 40 krajinách spoznávajú známe postavičky z českých rozprávok. Známy kreslený Krtko sa stal v posledných rokoch vlajkovou loďou spoločnosti a drží si svoju pozíciu už viac ako desať rokov. Vďaka vzrastajúcej popularite je portfólio hračiek s kresleným Krtkom každý rok rozširované o novej trendové hračky.