Kaskádová dráha, 2 vláčiky

Kód: LE7871
Značka: Small foot
€10,96
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Kaskádová dráha, 2 vláčiky

Kaskádová dráha je potešenie pre oči a uši. 2 malé kĺbové vláčiky schádzajú dolu po trati dlhej 38 cm. Deti s radosťou spúšťajú vláčiky znova a znova, pritom trénujú sústredenosť a motoriku pri umiestňovaní vláčika na dráhu. Určené pre deti od 18 mesiacov.

Rozmery: 13 x 9 x 38 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Drevené hračky small foot sú značkou hračkárskej firmy Legler. Dizajn, vývoj a kontrola kvality hračiek prebieha v hlavnom sídle v Nemecku. Príroda nemohla poskytnúť lepší materiál na výrobu hračiek, ako je drevo.
Deti milujú klasiku: small foot vyberá nadčasové nápady na detskú hru, ktoré pretvára vďaka skvelému dizajnu, prepracovaným detailom a prekvapivým funkciám na súčasné moderné hračky. Hračky small foot majú výborný pomer ceny ku kvalite a predovšetkým prínosu pre dieťa. Ponúkajú viacero možností hrania v jednom produkte, aby boli zábavné pre deti čo najdlhšie. Vydržia im roky a môžu sa prenášať medzi súrodencami alebo dokonca na ďalšie generácie.

Drevené hračky small foot okrem bežných noriem pre bezpečné hračky podliehajú vlastným vysokým požiadavkám na kvalitu a bezpečnosť.