Quercetti Filó - ocenenia Hračka roka a Správna hračkaNavliekačka získala ocenenia Hračka roka a Správna hračka 2012
Quercetti Filó - ocenenia Hračka roka a Správna hračkanavliekačkanavliekačkanavliekačkanavliekačkanavliekačkanavliekačkanavliekačkanavliekačkanavliekačkanavliekačkanavliekačkanavliekačkanavliekačkanavliekačkanavliekačka

Navliekačka Filó 4+, 18 príkladov, hračka roka 2012

Kód tovaruQE-0570
Cena17,99 €
Dostupnosťskladom

Popis

Navliekačka Filó 4+ s 18 príkladmi

Naozaj vynikajúca hračka, deti ju milujú, majú ju aj v škôlkach, vedia s ňou robiť, podporuje deti v jemnej motorike, predstavivosti, fantázii, zručnosti, matematike (počítanie dierok na podložke), čítanie z návodu..., proste vo všetkom.

Navliekačka Filó ďalej rozvíja manuálne-vizuálnu koordináciu a tvorivé myslenie. Je od talianskeho výrobcu Quercetti a je určená pre deti od 4 rokov.

Šnúrky sa pomocou špeciálnych pier prevliekajú otvormi hracej dosky. Hracia doska je z ohybného mäkkého plastu, príjemného na dotyk. Balenie obsahuje 4 špeciálne perá a 8 farebných šnúrok, hraciu dosku a brožúrku s príkladmi, ktorými sa začiatočníci pri navliekaní môžu riadiť.

Veľkosť podložky: 28 x 20 cm

Navliekačka získala v ČR ocenenia Hračka roka 2012 v kategórii Umenie a remeslo (1.miesto) a Správna hračka 2012. 

Odporúčaný vek:
od 3 rokov

Váš účet

Ocenenia

najnákup.sk - Obchod odporúčaný zákazníkmi

 

Partneri

Slovenské kojenecké oblečenie - skladom.

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.