ECO Reťaz na spájanie 48 ks, 2+

Kód: ML32251

Podrobný popis

ECO Reťaz na spájanie 48 ks, 2+

Sada farebných článkov, s ktorými sa deti budú hrať na vytváranie reťazí a spájať ich do seba, je vyrobená z ekologických materiálov. Jej dizajn uľahčuje spájanie článkov a umožňuje pohodlnú manipuláciu najmenším rúčkam.

Charakteristika

Články reťaze sú vyrobená z ekologických materiálov. Články reťaze pre deti sú veľké pre dobrý úchop. Ich dizajn napomáha ľahkej manipulácii a spájaniu. Články sú pevné a trvanlivé a sú v štyroch farbách: červenej, zelenej, žltej a modrej. Ich veľkosť je 6,4 cm.

Obsahuje:

  • Počet článkov: 48ks

Dieliky hračky sú uložené v krabičke s rúčkou pri ľahké prenášanie.

Vyrobené v Španielsku z RPP (100 % recyklovaný a recyklovateľný polypropylén) pre zníženie vplyvu na životné prostredie.

Hračka rozvíja

Edukačná skladačka napomáha s rozvojom jemnej motoriky detí a pri rozoznávaní a triedení farieb. Deti môžu postupovať podľa farebných pracovných kariet s aktivitami. Môžete triediť farby alebo sa deti môžu učiť vytvárať série a postupnosti. Poviete im: zaraď 2 modré a 2 žlté a tak to opakuj. 

  • jemnú motoriku
  • schopnosť rozoznávať farby
  • logické myslenie - zaraďovanie a triedenie, tvorenie kombinácií, sérií, postupností

 

Dodatočné parametre

Kategória: Triediace hračky
? Odporúčaný minimálny vek: 2+
? Materiál: recyklovaný plast
? Oblasť rozvoja: jemná motorika, rozpoznávanie farieb, triedenie
? Druh stavebnice: pre najmenších

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Miniland Educational

Miniland je španielsky výrobca hračiek, ktorý sa zameriava na vytváranie edukačných a inovatívnych hračiek pre deti všetkých vekových kategórií. Tento renomovaný výrobca kládol vždy veľký dôraz na rozvoj motorických zručností, kreativity a sociálnej interakcie prostredníctvom svojich produktov.

Hračky od Minilandu sú navrhnuté tak, aby podporovali učebný proces v ranej fáze detského rozvoja, a to hrou, ktorá je prirodzeným a efektívnym spôsobom učenia. Produkty sú vyrobené z kvalitných a bezpečných materiálov, čo zabezpečuje ich dlhodobú odolnosť a bezpečnosť pri hre. Miniland neustále inovuje svoje produkty a pristupuje k vývoju nových hračiek s cieľom stimulovať fantáziu, zvedavosť a učebné schopnosti detí, pričom zároveň zabezpečuje zábavu a radostné momenty strávené s ich hračkami.