ECO Aktivity navliekanie tvary 3+

Kód: ML32257

Podrobný popis

ECO Aktivity navliekanie tvary 36 ks, 3+

 Hračka na navliekanie rôznych geometrických tvarov v troch rozmeroch v rôznych farbách. Vynikajúca edukačná hračka pre najmenších na začiatky v oblasti matematiky. S touto zábavnou ekologickou sadou sa deti oboznámia s matematickými pojmami (postupnosť, rad) a zdokonalia si jemnú motoriku, pričom sa zabavia pri vytváraní farebných náhrdelníkov. Skvelá tiež pre získanie schopnosti koncentrácie

Charakteristika

Geometrické tvary na navliekanie v rôznych farbách. Vyrobená z ekologických materiálov. Obsahuje 4 šnúrky z prírodnej bavlny s dĺžkou 1 meter, ako aj kartónové karty s aktivitami.

Vyrobené v Španielsku z RPP (100 % recyklovaný a recyklovateľný polypropylén) pre zníženie vplyvu na životné prostredie.

Obsahuje:

  • 36 tvarov
  • 4 bavlnené šnúrky
  • 12 kariet s aktivitami

Dieliky hračky sú uložené v krabičke s rúčkou pri ľahké prenášanie.

Hračka rozvíja

  • jemnú motoriku
  • schopnosť koncentrácie
  • učenie sa farieb
  • matematické myslenie - tvorenie kombinácií, sérií, postupností

Dodatočné parametre

Kategória: Triediace hračky
? Odporúčaný minimálny vek: 3+
? Materiál: recyklovaný plast
? Oblasť rozvoja: jemná motorika, rozpoznávanie farieb, triedenie
? Druh stavebnice: pre najmenších

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Miniland Educational

Miniland je španielsky výrobca hračiek, ktorý sa zameriava na vytváranie edukačných a inovatívnych hračiek pre deti všetkých vekových kategórií. Tento renomovaný výrobca kládol vždy veľký dôraz na rozvoj motorických zručností, kreativity a sociálnej interakcie prostredníctvom svojich produktov.

Hračky od Minilandu sú navrhnuté tak, aby podporovali učebný proces v ranej fáze detského rozvoja, a to hrou, ktorá je prirodzeným a efektívnym spôsobom učenia. Produkty sú vyrobené z kvalitných a bezpečných materiálov, čo zabezpečuje ich dlhodobú odolnosť a bezpečnosť pri hre. Miniland neustále inovuje svoje produkty a pristupuje k vývoju nových hračiek s cieľom stimulovať fantáziu, zvedavosť a učebné schopnosti detí, pričom zároveň zabezpečuje zábavu a radostné momenty strávené s ich hračkami.