Drevené kocky s číslicami 1+

Kód: BB091

Podrobný popis

Drevené kocky s číslicami  1+

9 kociek z masívneho dreva s číslicami, geometrickými tvarmi, zvieratkami, obrázkami a príslušným počtom bodiek vyjadrujúcu danú číslicu na kocke. Pri ukladaní kociek do krabičky sa môžu triediť, každá kocka má v krabičke farebne vyznačené svoje miesto.

Deti v tomto rannom veku od 1 roka môžu teda rozoznávať farby, počet bodiek, číslice, geometrické tvary, môžeme sa s nimi rozprávať o obrázkoch, ktoré vidia, čo im rozširuje slovnú zásobu. Alebo sa môžeme hrať takto: na ktorej kocke je znázornené srdiečko. Na zelenej? Alebo si môžeme postaviť vysokú vežu.

Veľkosť kocky: 4x4x4 cm

Veľkosť drevenej krabičky: 14,5x4,5x14,5 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené hračky
? Odporúčaný minimálny vek: 1+
? Materiál: drevo
Motív: čísla
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Detské hračky Bigjigs Toys - značka anglického výrobcu

Bigjigs Toys sa zrodili v roku 1985 v záhradnej kôlni Petra Irelanda v Kente v Anglicku, ktorý vo voľnom čase začal vyrábať drevené hračky. Priateľov a rodinu jeho drevené výtvory zaujali natoľko, že ho motivovali k ďalším výtvorom na komerčný predaj. Bigjigs Toys sa odvtedy enormne rozrástli, ale stále zostávajú rodinou firmou.

Bigjigs Toys sú predovšetkým drevené hračky pre chlapcov a dievčatá. Medzi najpopulárnejšie produkty patrí drevená modelová železnica a vláčikové dráhy. V našej ponuke nájdete tiež textilné bábiky Bigjigs.