Drevená stavebnica, zámok

Kód: BI70352
Značka: Bino
€16,58
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Drevená stavebnica, zámok

Zaujímavá farebná stavebnica, s ktorou postavíte rôzne domy, hrady, paláce a mnoho ďalšieho. Dizajn je prepracovaný, rôzne veľkosti a rad farebných kontrastov povzbudzujú deti k tomu, aby rozšírili svoje logické myslenie. Stavebnica obsahuje 128 dielikov z dreva a plastových spojov. Obsahuje kvalitnú brožúru so šiestimi návrhmi, konkrétne mrakodrap hotel, domček v prímorskom mestečku, detský obchod, detský park, luxusnú vilu a malý supermarket. Po postavení týchto domov deti budú pokračovať vo svojej fantázii ďalej. Prirodzene sa im bude rozvíjať predstavivosť, kreativita a jemná motorika. Určené pre deti od 3 rokov.

Rozmer balenia:  30x22x6 cm

 

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Stavebnice
Hmotnosť: 0.8 kg
? Veková skupina: 3+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Bino Europe je česká firma vyrábajúca v Klatovoch, ktorá sa stala rešpektovanou značkou drevených hračiek po celom svete.

Bino Europe prináša na slovenský a svetový trh edukačné hračky z prírodných materiálov. Ich obľuba z roka na rok stúpa, a tak dizajnéri Bino v spolupráci s pedagógmi a vývojármi hľadajú ďalšie a ďalšie výzvy, ako deťom priblížiť svet a podať im pomocnú ruku pri jeho objavovaní. Drevená hračka je tou najzmysluplnejšou a najkrajšou pomôckou.

Deti vo viac ako 40 krajinách spoznávajú známe postavičky z českých rozprávok. Známy kreslený Krtko sa stal v posledných rokoch vlajkovou loďou spoločnosti a drží si svoju pozíciu už viac ako desať rokov. Vďaka vzrastajúcej popularite je portfólio hračiek s kresleným Krtkom každý rok rozširované o novej trendové hračky.