Detský ponk kompaktný Miniwob

Kód: LE11805
Novinka
Značka: Small foot
€52,07
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

V tejto dielni sa toho deje naozaj veľa. S týmto kompaktným ponkom v klasických farbách, ktorý je viditeľne drevený si deti môžu otestovať svoju zručnosť. Deti vám tiež môžu pomôcť so zložením tohto herného ponku! Všetko náradie a doplnky môžete do ponku uložiť tak, aby nezaberali veľa miesta.

Obsahuje: 5 kusov náradia a mnoho doplnkov - 1 zverák, 3 perforované drevené pásky, 1 meter, 1 pílka, 2 skrutkovače, 1 kladivo, 5 skrutiek, 5 matiek, 3 drevené klince. 

Hlavné vlastnosti:

  • Rozmanitá hra na kompaktnom ponku
  • Pekné farby s viditeľným drevom
  • Päť ks dreveného náradia a zverák
  • Deti môžu pomôcť so zložením ponku
  • Jednoduché uloženie náradia a doplnkov
  • Pekné detské ilustrácie Miniwob 

Rozmery: 45x28x52 cm, výška pracovnej plochy 30 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Hry na profesie pre chlapcov
Hmotnosť: 2.75 kg
? Veková skupina: 3+
? Materiál: drevo, kov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Drevené hračky small foot sú značkou hračkárskej firmy Legler. Dizajn, vývoj a kontrola kvality hračiek prebieha v hlavnom sídle v Nemecku. Príroda nemohla poskytnúť lepší materiál na výrobu hračiek, ako je drevo.
Deti milujú klasiku: small foot vyberá nadčasové nápady na detskú hru, ktoré pretvára vďaka skvelému dizajnu, prepracovaným detailom a prekvapivým funkciám na súčasné moderné hračky. Hračky small foot majú výborný pomer ceny ku kvalite a predovšetkým prínosu pre dieťa. Ponúkajú viacero možností hrania v jednom produkte, aby boli zábavné pre deti čo najdlhšie. Vydržia im roky a môžu sa prenášať medzi súrodencami alebo dokonca na ďalšie generácie.

Drevené hračky small foot okrem bežných noriem pre bezpečné hračky podliehajú vlastným vysokým požiadavkám na kvalitu a bezpečnosť.