Box na hračky s hracou plochou Džungľa 2v1

Kód: ML97098

Podrobný popis

Úložný box na hračky s hracou plochou Džungľa 2 v 1

Úložný box na hračky, ktorý po otvorení vytvorí hraciu plochu s motívom prírodnej krajiny. Na hracej ploche môžu deti vytvárať rôzne herné situácie pri voľnej hre so zvieratkami z džungle (nie sú obsiahnuté).  Box umožňuje ľahké upratovanie a skladovanie. 

Charakteristika

Vyrobené z ľahko umývateľného syntetického materiálu. Box jednoducho skladá, vďaka uškám pohodlne prenáša a celkovo ľahko skladuje, takže sa deti môžu naučiť upratovať okolo seba. Na hracej ploche je vyobrazené lesná krajina s viacerými prvkami, ktoré povzbudia nápaditú hru detí: skaly, stromy, rieka, jazero, ... Dieťa si do boxu na hračky môže vložiť svoje figúrky zvierat, postavičky, autíčka.

Povrch je umývateľný a trvácny.

Úložný box na hračky využijú deti od 3 do 9 rokov.

Hračka rozvíja

  • Kreativitu a fantáziu pri hre s figúrkami zvieratiek.
  • Box je výborný na vedenie dieťaťa k udržiavaniu poriadku.
  • Pri hre s kamarátmi si deti rozvíjajú emocionálne a sociálne zručnosti

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky pre chlapcov
? Odporúčaný minimálny vek: 3+
? Tradične pre: chlapci, dievčatá
Motív: zvieratká, safari

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Miniland Educational

Miniland je španielsky výrobca hračiek, ktorý sa zameriava na vytváranie edukačných a inovatívnych hračiek pre deti všetkých vekových kategórií. Tento renomovaný výrobca kládol vždy veľký dôraz na rozvoj motorických zručností, kreativity a sociálnej interakcie prostredníctvom svojich produktov.

Hračky od Minilandu sú navrhnuté tak, aby podporovali učebný proces v ranej fáze detského rozvoja, a to hrou, ktorá je prirodzeným a efektívnym spôsobom učenia. Produkty sú vyrobené z kvalitných a bezpečných materiálov, čo zabezpečuje ich dlhodobú odolnosť a bezpečnosť pri hre. Miniland neustále inovuje svoje produkty a pristupuje k vývoju nových hračiek s cieľom stimulovať fantáziu, zvedavosť a učebné schopnosti detí, pričom zároveň zabezpečuje zábavu a radostné momenty strávené s ich hračkami.