Vozík s kockami písmená a číslice 12m+

Kód: CW3306

Podrobný popis

Vozík s edukačnými kockami písmená a číslice 12m+

Drevený vozík s kockami poslúži nielen ako chodítko pri prvých krôčikoch dieťaťa, ale vďaka kockám sa pri stavaní veží rozvíja aj kreativita dieťaťa. Na kockách sú malé a veľké písmená, číslice a znaky pre matematické činnosti. Učenie hrou tu platí na 100%, pretože počas prechádzok môžu deti nasávať aj jednotlivé písmenká alebo číslice. Neskôr sa dajú vykonávať aj jednoduché matematické úkony. Alebo si len tak ukladať kocky podľa farieb. Dieťa môže vziať na prechádzku vo svojom vozíku aj obľúbeného medvedíka alebo bábiku. 

Vozík je vyrobený z lakovaného dreva, to znamená  z prírodného materiálu teplého a príjemného na dotyk. Na kolieskach sú gumené pásy, ktoré poskytujú lepšiu priľnavosť k zemi. Vozík obsahuje 29 drevených kociek a 1 látkovú kocku. Hračka je určená pre deti od 12 mesiacov

Rozmery vozíka: 31,5 x 27 x 40 cm

Rozmery kociek: 4 x 4 x 4 cm

Rozmery balenia (kartónová krabica): 32 x 27 x 15 cm

 

 

 

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Vozíky, Chodítka
? Odporúčaný minimálny vek: 1+
? Materiál: drevo
Motív: čísla, písmená

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Hračky pre deti Classic World

Spoločnosť Classic World sa špecializuje na drevené hračky - motorické labyrinty, motorické hry a hračky, vkladačky, drevené kocky, ťahacie hračky, zatĺkačky, drevené autá, drevené hrady, domčeky pre bábiky, odrážadlá a ďalšie.

Spoločnosť úzko spolupracuje s odborníkmi a získava spätnú väzbu od zákazníkov, aby vyhovela ich požiadavkám. Pri výrobe používa drevo bez konzervačných chemikálií a netoxické materiály a farby pre zabezpečenie zdravia detí. Každý kus prechádza počas výroby niekoľkých kontrolnými stanovišťami kvality, aby sa firma uistila, že jej výrobky spĺňajú všetky štandardy a normy, ako sú EN alebo ASTM. Vyrába kvalitné drevené hračky nad očakávania zákazníkov.