Vkladacie puzzle čísla 18m+

Kód: CL3548
Značka: Classic World
€7,87
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Vkladacie puzzle čísla 18m+

Puzzle čísla sú ideálnou hračkou na učenie číslic a ako ich písať. Puzzle sa skladá z 12 čísel: číslice od 0 do 9 a čísla od 10 do 12. Ladené je to v morských farbách a farebné ilustrácie sú z morského sveta. Na každej číslici je počet obrázkov z morského sveta zodpovedajúci danej číslici. Pod každým dielikom je nakreslená šípka, ktorá ukazuje smer zápisu čísla. Puzzle je určené pre deti od 18 mesiacov.

Rozmery: 30 x 21 cm

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Hračky pre deti Classic World

Spoločnosť Classic World sa špecializuje na drevené hračky - motorické labyrinty, motorické hry a hračky, vkladačky, drevené kocky, ťahacie hračky, zatĺkačky, drevené autá, drevené hrady, domčeky pre bábiky, odrážadlá a ďalšie.

Spoločnosť úzko spolupracuje s odborníkmi a získava spätnú väzbu od zákazníkov, aby vyhovela ich požiadavkám. Pri výrobe používa drevo bez konzervačných chemikálií a netoxické materiály a farby pre zabezpečenie zdravia detí. Každý kus prechádza počas výroby niekoľkých kontrolnými stanovišťami kvality, aby sa firma uistila, že jej výrobky spĺňajú všetky štandardy a normy, ako sú EN alebo ASTM. Vyrába kvalitné drevené hračky nad očakávania zákazníkov.