Súprava dreveného náradia

Kód: CW3643

Podrobný popis

Súprava dreveného náradia 3+

Súprava dreveného náradia je skvelý tip na darček pre malých domácich majstrov. Produkt zvyšuje kognitívne schopnosti - dieťa sa učí nástroje a ich používanie, rozvíja jeho predstavivosť, zdokonaľuje manuálne zručnosti.

Súprava obsahuje : 35 drevených kusov, z toho 2 skrutkovače: plochý a krížový, kľúč, kliešte, 2 kladivá, pílu, zverák, dve pravítka, skrutky (6 kusov, 2 klince a 6 podložiek), 3 drevené podložky na skrutkovanie, 2 zásuvky v kufri - priehradky na skrutky a menšie diely a pohyblivú policu s otvormi na náradie.  Všetko má svoje miesto, tak ako to má u malého majstra byť, uložené v drevenom kufríku. 

Rozmer: 40 x 31 x 5 (cm)
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Hračky pre deti Classic World

Spoločnosť Classic World sa špecializuje na drevené hračky - motorické labyrinty, motorické hry a hračky, vkladačky, drevené kocky, ťahacie hračky, zatĺkačky, drevené autá, drevené hrady, domčeky pre bábiky, odrážadlá a ďalšie.

Spoločnosť úzko spolupracuje s odborníkmi a získava spätnú väzbu od zákazníkov, aby vyhovela ich požiadavkám. Pri výrobe používa drevo bez konzervačných chemikálií a netoxické materiály a farby pre zabezpečenie zdravia detí. Každý kus prechádza počas výroby niekoľkých kontrolnými stanovišťami kvality, aby sa firma uistila, že jej výrobky spĺňajú všetky štandardy a normy, ako sú EN alebo ASTM. Vyrába kvalitné drevené hračky nad očakávania zákazníkov.