Puzzle geometrické tvary 3+

Kód: LE11100
Značka: Small foot
€11,57
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Puzzle geometrické tvary 3+

Drevená podložka s geometrickými tvarmi obsahuje 16 drevených dielikov so 4 základnými geometrickými tvarmi, farbami a rôznou dĺžkou dielikov. Deti sa učia vkladať tvary do správnych otvorov a priraďujú k sebe správne farby a veľkosti. Tvary môžu tiež slúžiť ako malá stavebnica. Výška najmenších  dielikov je 1,5 cm a najdlhších dielikov je 5,5 cm. Hračka je určená pre deti od 3 rokov.

Rozmery drevenej podložky: 20 x 20 x 1 cm

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Didaktické hračky
? Veková skupina: 3+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Drevené hračky small foot sú značkou hračkárskej firmy Legler. Dizajn, vývoj a kontrola kvality hračiek prebieha v hlavnom sídle v Nemecku. Príroda nemohla poskytnúť lepší materiál na výrobu hračiek, ako je drevo.
Deti milujú klasiku: small foot vyberá nadčasové nápady na detskú hru, ktoré pretvára vďaka skvelému dizajnu, prepracovaným detailom a prekvapivým funkciám na súčasné moderné hračky. Hračky small foot majú výborný pomer ceny ku kvalite a predovšetkým prínosu pre dieťa. Ponúkajú viacero možností hrania v jednom produkte, aby boli zábavné pre deti čo najdlhšie. Vydržia im roky a môžu sa prenášať medzi súrodencami alebo dokonca na ďalšie generácie.

Drevené hračky small foot okrem bežných noriem pre bezpečné hračky podliehajú vlastným vysokým požiadavkám na kvalitu a bezpečnosť.