Prevliekanie pre deti Hasiči 3+

Kód: H5287
Značka: HABA
€22,49
Naskladníme o 3 dni
Môžeme doručiť do:
28.1.2022

Detailné informácie

Podrobný popis

Prevliekanie pre deti Hasiči 3+

Prevliekacia hra pre malých fanúšikov hasičov od 3 rokov. Hra obsahuje základnú drevenú dosku s hasičským vozidlom a stromom. Deti postupne prišívajú jednotlivé dieliky na túto dosku podľa predlohy, alebo podľa vlastnej predstavy. Tak postupne vytvárajú scénu s hasičským vozidlom. Hra podporuje rozvoj jemnej motoriky, trpezlivosť a zručnosť. 

Balenie obsahuje: základnú dosku s hasičským vozidlom, 38 prišívacích dielikov, 2 obojstranné šablóny s predlohami a 2 šnúrky.

Rozmer balenia: 37 x 27 x 5,7 cm

 

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Prevliekanie
? Veková skupina: 3+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Hračky Haba

Haba je nemecká hračkárska firma. Jej hračky sa od roku 1938 už niekoľko generácií osvedčujú vďaka svojmu vysoko kvalitnému dizajnu, ktorého cieľom je stimulovať detskú zvedavosť a chuť hrať sa. Haba produkuje špičkové nielen drevené hračky pre novorodencov cez batoľatá až pre deti rôznych vyšších vekových kategórií.
Nielen dizajn sa robí v Nemecku, ale aj väčšina drevených hračiek a hracích figúrok sa vyrába priamo v Nemecku, odkiaľ sa vyvážajú do viac ako 50 krajín sveta. Stromy, ktoré sa používajú na výrobu  pochádzajú z trvalo udržateľného obhospodarovania lesov. Všetky drevené hračky nesú pečať PEFC.