Posuvná tabuľka Abeceda a čísla 4+

Kód: LE11299
Značka: Small foot
€21,36
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Posuvná tabuľka Abeceda a čísla 4+

Vďaka nej sa môže stať učenie zábavou. Cieľom je dostať posuvné prvky na správne miesta. Na jednej strane tabule sú rôzne čísla a na druhej strane sú písmená, ktoré je potrebné spojiť s rôznymi obrázkami. Obrázky majú byť pomenované v angličtine a v tom prípade bude sedieť aj postupnosť písmen podľa poradia v abecede. Ak sú písmenká správne priradené, tak aj na druhej strane sú správne priradené číslice, slúži to na monitorovanie druhej strany. Táto učebná pomôcka si vyžaduje zručnosť, koncentráciu, trpezlivosť a podporuje rozvoj jemnej motoriky. Takto môžu mladšie deti získať prvý kontakt s číslami a abecedou, určené pre deti od 4 rokov. 

 Rozmer tabuľky: 30 x 30 x 5 cm

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Drevené hračky small foot sú značkou hračkárskej firmy Legler. Dizajn, vývoj a kontrola kvality hračiek prebieha v hlavnom sídle v Nemecku. Príroda nemohla poskytnúť lepší materiál na výrobu hračiek, ako je drevo.
Deti milujú klasiku: small foot vyberá nadčasové nápady na detskú hru, ktoré pretvára vďaka skvelému dizajnu, prepracovaným detailom a prekvapivým funkciám na súčasné moderné hračky. Hračky small foot majú výborný pomer ceny ku kvalite a predovšetkým prínosu pre dieťa. Ponúkajú viacero možností hrania v jednom produkte, aby boli zábavné pre deti čo najdlhšie. Vydržia im roky a môžu sa prenášať medzi súrodencami alebo dokonca na ďalšie generácie.

Drevené hračky small foot okrem bežných noriem pre bezpečné hračky podliehajú vlastným vysokým požiadavkám na kvalitu a bezpečnosť.