Motorický labyrint - tvary 4+

Kód: LE5716
Značka: Small foot
€13,90
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Motorický labyrint - tvary 4+

Drevená logická hra, ktorá rozvíja priestorové vnímanie a jemnú motoriku. Zábavnou formou sa deti zoznámia s geometrickými tvarmi.

Drevená základná doska obsahuje 8 rôznych tvarov v červenej farbe. Úlohou je správne umiestniť tvary podľa predtlačenej predlohy, ktorá je priamo na doske. Dieťa najprv musí rozpoznať jednotlivé tvary a potom posúvať po labyrinte jednotlivé dieliky. U tvarov je názov v anglickom jazyku.

Na prvý pohľad sa to zdá jednoduché, ale verte, že niektoré tvary budete musieť stále znovu a znovu vracať na rovnaké miesto, než prídete na správny variant a taktiku hry.

Rozmery: 30 x 30 x 2,5 cm.

Vhodné pre deti od 4 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené hračky
? Veková skupina: 4+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Drevené hračky small foot sú značkou hračkárskej firmy Legler. Dizajn, vývoj a kontrola kvality hračiek prebieha v hlavnom sídle v Nemecku. Príroda nemohla poskytnúť lepší materiál na výrobu hračiek, ako je drevo.
Deti milujú klasiku: small foot vyberá nadčasové nápady na detskú hru, ktoré pretvára vďaka skvelému dizajnu, prepracovaným detailom a prekvapivým funkciám na súčasné moderné hračky. Hračky small foot majú výborný pomer ceny ku kvalite a predovšetkým prínosu pre dieťa. Ponúkajú viacero možností hrania v jednom produkte, aby boli zábavné pre deti čo najdlhšie. Vydržia im roky a môžu sa prenášať medzi súrodencami alebo dokonca na ďalšie generácie.

Drevené hračky small foot okrem bežných noriem pre bezpečné hračky podliehajú vlastným vysokým požiadavkám na kvalitu a bezpečnosť.