Motorická kocka s hodinami 12m+

Kód: BI84211
Novinka
Značka: Bino
€17,11
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Motorická kocka s hodinami 12m+

S touto kockou 5 v 1 sa rozvíjanie kognitívnych schopností detí od 1 roka rýchlo posúva dopredu. Nechať ich vyskúšať všetky činnosti je najlepší spôsob, ako mu pomôcť pri hre rozvíjať myseľ a koordinačné schopnosti. Svetlé farby hračky podporujú zmyslovú stimuláciu, korálky bludiska povzbudzujú k dosiahnutiu cieľa, posuvníky podporujú uchopovacie schopnosti, ozubené kolesá podnecujú logické myslenie, vkladačky podporujú koordináciu oko-ruka a hodiny ukazujú svet čísel a času. 

Rozmer kocky s labyrintom: 30 x 15 x 15 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené hračky
Hmotnosť: 0.98 kg
? Veková skupina: 1+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Bino Europe je česká firma vyrábajúca v Klatovoch, ktorá sa stala rešpektovanou značkou drevených hračiek po celom svete.

Bino Europe prináša na slovenský a svetový trh edukačné hračky z prírodných materiálov. Ich obľuba z roka na rok stúpa, a tak dizajnéri Bino v spolupráci s pedagógmi a vývojármi hľadajú ďalšie a ďalšie výzvy, ako deťom priblížiť svet a podať im pomocnú ruku pri jeho objavovaní. Drevená hračka je tou najzmysluplnejšou a najkrajšou pomôckou.

Deti vo viac ako 40 krajinách spoznávajú známe postavičky z českých rozprávok. Známy kreslený Krtko sa stal v posledných rokoch vlajkovou loďou spoločnosti a drží si svoju pozíciu už viac ako desať rokov. Vďaka vzrastajúcej popularite je portfólio hračiek s kresleným Krtkom každý rok rozširované o novej trendové hračky.