Motorická hračka na tvary - húsenica 1,5+

Kód: LE8145
Značka: Small foot
€13,84
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Motorická hračka na tvary - húsenica, 2+

Nádherná drevená hračka na precvičovanie motorických schopností dieťaťa, trpezlivosti. Húsenica má štyri nasúvacie tyče rôznych tvarov, na ktoré dieťa ukladá drevené dieliky. Drevených dielikov je spolu 12 kusov rôzne zafarbených. Hračka je vhodná pre deti od 2 rokov. Veľkosť húsenice je 31x7 cm.  

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Drevené hračky small foot sú značkou hračkárskej firmy Legler. Dizajn, vývoj a kontrola kvality hračiek prebieha v hlavnom sídle v Nemecku. Príroda nemohla poskytnúť lepší materiál na výrobu hračiek, ako je drevo.
Deti milujú klasiku: small foot vyberá nadčasové nápady na detskú hru, ktoré pretvára vďaka skvelému dizajnu, prepracovaným detailom a prekvapivým funkciám na súčasné moderné hračky. Hračky small foot majú výborný pomer ceny ku kvalite a predovšetkým prínosu pre dieťa. Ponúkajú viacero možností hrania v jednom produkte, aby boli zábavné pre deti čo najdlhšie. Vydržia im roky a môžu sa prenášať medzi súrodencami alebo dokonca na ďalšie generácie.

Drevené hračky small foot okrem bežných noriem pre bezpečné hračky podliehajú vlastným vysokým požiadavkám na kvalitu a bezpečnosť.