Motorická hračka dúha 12m+

Kód: LE6969
Značka: Small foot
€22,73
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Motorická hračka dúha 12m+

Hračka s prvkami Montessori - osem rôznofarebných oblúkov sa musia usporiadať podľa veľkosti, čo je ideálne na rozvoj logického myslenia, jemnej motoriky, koordinácie oko - ruka, poznávanie tvarov a farieb. Hračka je vyrobená z masívneho dreva, určená pre deti od 12 mesiacov.

Rozmery: cca 26 x 5 x 13 cm

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Drevené hračky small foot sú značkou hračkárskej firmy Legler. Dizajn, vývoj a kontrola kvality hračiek prebieha v hlavnom sídle v Nemecku. Príroda nemohla poskytnúť lepší materiál na výrobu hračiek, ako je drevo.
Deti milujú klasiku: small foot vyberá nadčasové nápady na detskú hru, ktoré pretvára vďaka skvelému dizajnu, prepracovaným detailom a prekvapivým funkciám na súčasné moderné hračky. Hračky small foot majú výborný pomer ceny ku kvalite a predovšetkým prínosu pre dieťa. Ponúkajú viacero možností hrania v jednom produkte, aby boli zábavné pre deti čo najdlhšie. Vydržia im roky a môžu sa prenášať medzi súrodencami alebo dokonca na ďalšie generácie.

Drevené hračky small foot okrem bežných noriem pre bezpečné hračky podliehajú vlastným vysokým požiadavkám na kvalitu a bezpečnosť.