Magnetická pizza 18m+

Kód: CL3579
Značka: Classic World
€12,66
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Magnetická pizza 18m+

Tanierik, príbor a pizza. No a samozrejme 22 prísad na pizzu a kečup. Môžeme si ju pripraviť syrovú, salámovú, alebo zeleninovú. Deti môžu experimentovať a kombinovať ingrediencie podľa želania. Magnetická podložka je obojstranná, takže tanierik s pizzou je aj na jednej aj na druhej strane. Dajú sa teda pripraviť 2 pizze naraz. Z jednej strany napríklad pre maminu, z druhej strany pre ocina. Alebo z jednej strany syrovú a z druhej zeleninovú. 

Veľkosť magnetickej tabuľky: 24 x 24 cm

Priemer napríklad rajčiny: 4 x 4 cm

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Hračky pre deti Classic World

Spoločnosť Classic World sa špecializuje na drevené hračky - motorické labyrinty, motorické hry a hračky, vkladačky, drevené kocky, ťahacie hračky, zatĺkačky, drevené autá, drevené hrady, domčeky pre bábiky, odrážadlá a ďalšie.

Spoločnosť úzko spolupracuje s odborníkmi a získava spätnú väzbu od zákazníkov, aby vyhovela ich požiadavkám. Pri výrobe používa drevo bez konzervačných chemikálií a netoxické materiály a farby pre zabezpečenie zdravia detí. Každý kus prechádza počas výroby niekoľkých kontrolnými stanovišťami kvality, aby sa firma uistila, že jej výrobky spĺňajú všetky štandardy a normy, ako sú EN alebo ASTM. Vyrába kvalitné drevené hračky nad očakávania zákazníkov.