Logická hviezda s predlohami 3+

Kód: BI84150
Značka: Bino
€15,52
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Logická hviezda s predlohami 3+

Táto didaktická hračka so 7 obojstrannými predlohami  je určená pre deti od 3 rokov. Úlohou hry je guľôčky premiestňovať z miesta na miesto podľa návodu v správnom poradí. Deti si pri tejto vynikajúcej hre natrénujú logické myslenie a taktiež jemnú motoriku. Guličky sú krásne farebné, s priemerom až cca 2,5 cm a preto manipulácia s nimi je jednoduchá, zábavná. Hra je vyrobená z dreva z kvalitnej a odolnej preglejky. Použité farby sú nezávadné. 

Rozmery: 25 x 25 x 6,5 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené hračky
? Veková skupina: 3+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Bino Europe je česká firma vyrábajúca v Klatovoch, ktorá sa stala rešpektovanou značkou drevených hračiek po celom svete.

Bino Europe prináša na slovenský a svetový trh edukačné hračky z prírodných materiálov. Ich obľuba z roka na rok stúpa, a tak dizajnéri Bino v spolupráci s pedagógmi a vývojármi hľadajú ďalšie a ďalšie výzvy, ako deťom priblížiť svet a podať im pomocnú ruku pri jeho objavovaní. Drevená hračka je tou najzmysluplnejšou a najkrajšou pomôckou.

Deti vo viac ako 40 krajinách spoznávajú známe postavičky z českých rozprávok. Známy kreslený Krtko sa stal v posledných rokoch vlajkovou loďou spoločnosti a drží si svoju pozíciu už viac ako desať rokov. Vďaka vzrastajúcej popularite je portfólio hračiek s kresleným Krtkom každý rok rozširované o novej trendové hračky.