Kompaktný detský pracovný stôl Nordic

Kód: LE11376
Novinka
Značka: Small foot
€52,94
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Jemné pastelové farby, pekné tvary, prírodný materiál - to je severský dizajn! S týmto dreveným pracovným solom sa môžu deti pri hre naučiť manuálnej zručnosti.

Obsahuje 21 doplnkov - 5 skrutiek, 5 matiek, 3 klince, 5 kusov náradia a 3 pláty s dierami pre trénovanie jemnej motoriky. Deti môžu pomôcť pri zložení ponku a dokázať tak, že majú talent pre manuálnu prácu. Náradie a doplnky môžu byť uložené do bezpečnej poličky.

Pracovný stôl so škandinávskym dizajnom sa bude hodiť do každej domácnosti. Je to skvelá hračka pre chlapcov ale aj dievčatá.

Dodatočné parametre

Kategória: Hry na profesie pre chlapcov
Hmotnosť: 2.99 kg
? Veková skupina: 3+
? Materiál: drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Drevené hračky small foot sú značkou hračkárskej firmy Legler. Dizajn, vývoj a kontrola kvality hračiek prebieha v hlavnom sídle v Nemecku. Príroda nemohla poskytnúť lepší materiál na výrobu hračiek, ako je drevo.
Deti milujú klasiku: small foot vyberá nadčasové nápady na detskú hru, ktoré pretvára vďaka skvelému dizajnu, prepracovaným detailom a prekvapivým funkciám na súčasné moderné hračky. Hračky small foot majú výborný pomer ceny ku kvalite a predovšetkým prínosu pre dieťa. Ponúkajú viacero možností hrania v jednom produkte, aby boli zábavné pre deti čo najdlhšie. Vydržia im roky a môžu sa prenášať medzi súrodencami alebo dokonca na ďalšie generácie.

Drevené hračky small foot okrem bežných noriem pre bezpečné hračky podliehajú vlastným vysokým požiadavkám na kvalitu a bezpečnosť.