Kočiarik pre bábiky 3 v 1 malý

Kód: BI82910
Značka: Bino
€43,75
Naskladníme o 3 dni
Môžeme doručiť do:
27.9.2021

Detailné informácie

Podrobný popis

Kočiarik pre bábiky 3 v 1 malý

Moderný kočík pre bábiky s odkladacím košíkom a prenosnou vkladacou taškou. Naviac jeho nastaviteľná rukoväť v rozmedzí 30 - 64 cm umožní presné nastavenie podľa výšky Vášho dievčatka. Má stabilnú a ľahkú konštrukciu,  sklápaciu striešku, vyberaciu tašku na bábiku, odkladací priestor na nákupy na spodku kočíka. Po vybratí tašky a vyklopení opierky na chrbátik bábiky slúži ako športový kočík. Je vyrobený z materiálov: kov, kvalitný pevný plast, kvalitná textília. Koliečka sú z pevnej gumy.

Kočík zostavený: výška 67cm, šírka 32 cm, dĺžka 62cm

Kočík zložený: výška 28cm, šírka 32cm, dĺžka 62 cm

Vanička (priestor pre bábiky): dĺžka 35cm, šírka 19 cm, hĺbka 10 cm

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Bino Europe je česká firma vyrábajúca v Klatovoch, ktorá sa stala rešpektovanou značkou drevených hračiek po celom svete.

Bino Europe prináša na slovenský a svetový trh edukačné hračky z prírodných materiálov. Ich obľuba z roka na rok stúpa, a tak dizajnéri Bino v spolupráci s pedagógmi a vývojármi hľadajú ďalšie a ďalšie výzvy, ako deťom priblížiť svet a podať im pomocnú ruku pri jeho objavovaní. Drevená hračka je tou najzmysluplnejšou a najkrajšou pomôckou.

Deti vo viac ako 40 krajinách spoznávajú známe postavičky z českých rozprávok. Známy kreslený Krtko sa stal v posledných rokoch vlajkovou loďou spoločnosti a drží si svoju pozíciu už viac ako desať rokov. Vďaka vzrastajúcej popularite je portfólio hračiek s kresleným Krtkom každý rok rozširované o novej trendové hračky.