Kapitán sudoku 5+

Kód: 304667
Značka: HABA
€13,99
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Kapitán sudoku 5+

Cieľom hry je vyplniť všetky políčka na karte pomocou dielikov, a pritom dodržať pravidlá hry sudoku. Na každé políčko môžete položiť iba jeden dielik. Obrázok sa môže vyskytovať v každom riadku iba raz.  Obrázok sa môže vyskytovať v každom stĺpci iba raz.  Obrázok sa môže vyskytovať len raz v oblasti 6 políčok (2 x 3 štvorčeky). Pred prvou hrou opatrne vyberte magnety (dieliky sudoku) a zvyšky kartónu vyhoďte.

Obsah hry: 2 magnetické hracie dosky, 36 magnetických dielikov, 25 obojstranných kariet so zadaním, 1 návod k hre.

Príprava hry: Vložte jednu hraciu dosku do veka škatule a jednu do spodnej časti škatule. Všetky magnetické dieliky položte na hraciu dosku s námornou mapou. Vyberte z obálky karty so zadaním. Počet hviezdičiek na ľavej strane každej karty ukazuje úroveň náročnosti (= ľahké, = stredné, = obtiažne).

Položte vybranú kartu so zadaním na hraciu dosku. Na konci návodu k hre si môžete skontrolovať, či ste úlohu vyriešili správne.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Hračky Haba

Haba je nemecká hračkárska firma. Jej hračky sa od roku 1938 už niekoľko generácií osvedčujú vďaka svojmu vysoko kvalitnému dizajnu, ktorého cieľom je stimulovať detskú zvedavosť a chuť hrať sa. Haba produkuje špičkové nielen drevené hračky pre novorodencov cez batoľatá až pre deti rôznych vyšších vekových kategórií.
Nielen dizajn sa robí v Nemecku, ale aj väčšina drevených hračiek a hracích figúrok sa vyrába priamo v Nemecku, odkiaľ sa vyvážajú do viac ako 50 krajín sveta. Stromy, ktoré sa používajú na výrobu  pochádzajú z trvalo udržateľného obhospodarovania lesov. Všetky drevené hračky nesú pečať PEFC.