Články

Bezpečnosť a ochrana osobných údajov


Prehlásenie

Pri spracovaní osobných údajov sa riadime zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Všetky údaje, ktoré nám poskytnete sú ukladané len pre potreby uskutočnenia obchodného prípadu a doručenie tovaru. Vaše údaje nikde nezverejňujeme, ani ich neposkytujeme tretím stranám (okrem prepravnej spoločnosti a v rozsahu emailová adresa renomovaným spoločnostiam sprostredkovávajúcim zasielanie hodnotiacich dotazníkov za účelom skvalitňovania služieb predávajúceho). Robíme všetko preto, aby informácie uložené u nás boli zabezpečené proti neoprávnenému získaniu treťou stranou. 

S akýmikoľvek pripomienkami týkajúcimi sa ochrany Vašich osobných údajov a cookies pri používaní týchto stránok nás kontaktujte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

Aké údaje zhromažďujeme a na čo slúžia?

Na uskutočnenie obchodnej transakcie a dodanie tovaru potrebujeme poznať Vaše meno (prípadne názov firmy, IČO a kontaktnú osobu), adresu (fakturačnú, prípadne aj dodaciu), telefonický a emailový kontakt. Následne evidujeme Vaše obchodné transakcie realizované u nás. Uvedené údaje získavame s Vaším súhlasom pri registrácii v e-shope, alebo pri jednorazovom nákupe.

Ako môžete ovplyvniť existenciu týchto údajov?

Registrovaní užívatelia môžu meniť svoje údaje po prihlásení. Fakturačné údaje pri zrealizovaných objednávkach nie je z účtovných dôvodov možné meniť. Pokiaľ chcete úplne zrušiť Vašu registráciu, píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .  

Novinky na email (Newsletter)

Od záujemcov o zasielanie príležitostných mailov s novinkami z nášho e-shopu (newsletter) evidujeme ich emailovú adresu. Registrovaní užívatelia, pokiaľ to neodmietnu pri registrácii, sú automaticky zaradení medzi odberateľov noviniek. Z odoberania noviniek na email je možné odhlásiť sa po kliknutí na link uvedený v emaile, alebo zaslaním požiadavky na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

Prihlásenie cez Facebook

Do nášho e-shopu sa môžete prihlasovať aj pomocou Facebook prihlásenia. Kvôli správnemu fungovaniu párujeme a ukladáme Vaše identifikačné číslo na Facebooku k registrovanému účtu v našom e-shope. Pri prvom prihlásení pomocou služby Facebook dopĺňame Vaše meno a email do registračného formulára, následne sa však môžete počas registrácie rozhodnúť zmeniť aj meno aj email. 

Naša aplikácia na prihlasovanie cez Facebook má prístup k základným verejným informáciám z Vášho účtu na Facebooku. V žiadnom prípade nebudeme vo Vašom mene pridávať príspevky v službe Facebook a nezískame prístup k neverejným informáciám z Vášho profilu.

Váš účet

Novinky na e-mail

Novinky v ponuke, naše tipy a akcie.

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.