multifunkcne choditko
multifunkcne choditkomultifunkcne choditkomultifunkcne choditkomultifunkcne choditkomultifunkcne choditkomultifunkcne choditkomultifunkcne choditko

Veľké multifunkčné chodítko

Kód tovaruN2010
Cena59,95 €
Dostupnosťskladom

Popis

Veľké multifunkčné chodítko 1+

Stabilné drevené chodítko slúži ako pomôcka pri prvých krokoch dieťatka. Vďaka tomu, že hračka je vyrobená z dreva má svoju váhu, čo je výhoda. Je stabilná a dáva pocit istoty. Keď sa dieťa pri chôdzi unaví, vďaka rôznym aktivitám môže rozvíjať motoriku. 

Na jednej strane je puzzle so psom a mačkou - 9 rotujúcich podložiek s obojstrannou potlačou. Na začiatku sa dieťa bude baviť jednoduchým otočením jednotlivých prvkov. Potom sa môže pokúsiť poskladať puzzle, vďaka čomu sa učí logickému mysleniu.

Sorter so 6 tvarmi slúži na rozpoznávanie tvarov a farieb, každý tvar má odlišnú farbu.

Hodiny s otáčajúcimi ručičkami - neskôr sa môžu učiť čísla, alebo určovať čas pre konkrétne činnosti. Napríklad čas na zábavu, čas na jedlo, čas na spánok. Dieťa čoskoro nastaví konkrétne časy pre režim dňa.

S tabuľkou na kriedy môže mať dieťa voľnú ruku a maľovať prvé čiarky, bodky, tvary.

S labyrintom na vrchu hračky sa dieťa učí, ako spájať a koordinovať oko-ruku. Sú tam krásne kresby zvierat a rastlín, s ktorými sa môžeme pri prechádzkach stretnúť.  Navyše vrchný panel sa dá otvoriť, takže na prechádzku môže ísť aj obľúbený macko, plienka, pitie, desiata. 

Koliečka majú po obvode gumové krúžky kvôli bezhlučnej jazde, sú vhodné aj na plávajúce podlahy. Vhodné pre deti od 1 roku.

Rozmery pri rozložení: 43 x 36 x 37 cm

Rozmery balenia: 45,5 x 37 x 12 cm

 

 

Odporúčaný vek:
od 1 roka

Váš účet

Ocenenia

najnákup.sk - Obchod odporúčaný zákazníkmi

 

Partneri

Slovenské kojenecké oblečenie - skladom.

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.