engino-inventorgirls30models1engino-inventorgirls30models3engino-inventorgirls30models4engino-inventorgirls30models2engino-inventorgirls30models5engino-inventorgirls-mtr

Inventor Girl dievčatá 30 modelov motorizovaný set

Kód tovaruEN-IG30
Cena42,90 €
Dostupnosťnaskladníme do 3 dní

Popis

Inventor Girls 30 Models Motorized

Najväčší a motorizovaný set zo série Inventor pre dievčatá obsahuje prevodovkový motor, pomocou ktorého môžeš oživiť vybrané modely. Okrem zostáv z 20 modelového setu obsahuje aj 10 nových modelov: hrad, koč s koníkmi, dom, veľký motýľ, papagáj, hojdacia postieľka, autíčko Smart, športové auto, hojdacia lavica, hojdací vak.
Priložená brožúra obsahuje tlačené inštrukcie pre 4 modely. Návody pre všetky modely sú dostupné ako interaktívne 3D inštrukcie, ktoré sa dajú prezerať na PC alebo smartfónoch a tabletoch cez aplikáciu Engino 3D Viewer, stiahnuteľné zadarmo pre Android, Apple(iOS) a Windows mobilné operačné systémy.

Zaujať deti, hlavne dievčatá konštrukčnými stavebnicami a technikou môže byť celkom zložité. Nová séria Inventor Girl sa chopila tohto problému spojením nápaditej hry s tvorbou príťaživých 3D modelov. Jasné svieže farby určite upútajú vnímavé slečny, čo tiež prispeje k nadšeniu preskúmať tvorivú stránku ich osobnosti. Séria začína setom 5 modelov cez balíky s 10, 15, 20 modelmi a končí motorizovaným 30 modelovým setom!

Engino je pokročilá univerzálna 3D konštrukčná stavebnica. Unikátnou ju robí rad funkčných a dizajnových inovácií. Patentovaný dizajn dielikov umožňuje ich spojenie zacvaknutím až do 6 strán súčasne, vytváranie trojuholníkov s akýmkoľvek uhlom a nastavenie presnej dĺžky spojovacích tyčí. Systém umožňuje deťom vytvoriť rýchlo a ľahko jednoduché aj zložité modely s použitím iba malého počtu dielov. Engino pomáha deťom rozvíjať ich analytické a tvorivé schopnosti a získať výrazné znalosti z oblasti techniky a fyziky hravou a zábavnou formou. Engino dáva deťom náskok!

Odporúčaný vek:
od 6 rokov
Materiál:
plast

Váš účet

Ocenenia

najnákup.sk - Obchod odporúčaný zákazníkmi

 

Partneri

Slovenské kojenecké oblečenie - skladom.

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.