engino-inventor50modelsmotorizedset1engino-inventor50modelsmotorizedset2engino-inventor50modelsmotorizedset3engino-inventor50modelsmotorizedset5engino-inventor50modelsmotorizedset7engino-inventor50modelsmotorizedset4engino-inventor50modelsmotorizedset6engino-inventor50modelsmotorizedset8

Inventor 50 modelov motorizovaný set

Kód tovaruEN-5030
Cena49,90 €
Dostupnosťnaskladníme do 3 dní

Popis

Inventor 50 Models Motorized Set

Set 50v1 zo série Inventor Motorized - motorizované modely dovoľuje rozhýbať tvoje konštrukcie - stroje, dopravné prostriedky i modely zvierat. Či už sa rozhodneš pre modely formuly, dragstera, 2 typy pretekárskych áut alebo niektoú z viecerých typov motoriek, zábava je zaručená. Keď dostaneš chuť lietať, ľahko ich prestavíš na niektorý z vrtuľníkov či lietadiel. Set taktiež obsahuje celý rad skvelých modelov zvierat ako krokodíl, dinosaurus, pes, klokan, kačka a dokonca aj mýtický drak!

V priloženej brožúrke sú tlačené návody na zostavenie 4 vybraných modelov. Pre všetky modely z balíka sú dostupné interaktívne 3D návody, ktoré sa dajú prezerať na PC alebo smartfónoch a tabletoch cez aplikáciu Engino 3D Viewer, stiahnuteľné zadarmo pre Android, Apple(iOS) a Windows mobilné operačné systémy.

Séria Inventor Motorized je vhodná pre pokročilejších staviteľov, ktorý sa bavia tvorením. Modely sú väčšie a prepracovanejšie, obsahujú pokročilé technické prvky. Vybrané modely môžu byť oživené motorom s vysokým krútiacim momentom.
Sériu tvoria balíky umožňujúce postaviť 30, 50, 90 a dokonca až 120 modelov.

Engino je pokročilá univerzálna 3D konštrukčná stavebnica. Unikátnou ju robí rad funkčných a dizajnových inovácií. Patentovaný dizajn dielikov umožňuje ich spojenie zacvaknutím až do 6 strán súčasne, vytváranie trojuholníkov s akýmkoľvek uhlom a nastavenie presnej dĺžky spojovacích tyčí. Systém umožňuje deťom vytvoriť rýchlo a ľahko jednoduché aj zložité modely s použitím iba malého počtu dielov. Engino pomáha deťom rozvíjať ich analytické a tvorivé schopnosti a získať výrazné znalosti z oblasti techniky a fyziky hravou a zábavnou formou. Engino dáva deťom náskok!

Odporúčaný vek:
od 6 rokov
Materiál:
plast

Váš účet

Ocenenia

najnákup.sk - Obchod odporúčaný zákazníkmi

 

Partneri

Slovenské kojenecké oblečenie - skladom.

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.