engino-ecomotorbikes1engino-ecomotorbikes2engino-ecomotorbikes3engino-ecomotorbikes4

Eco motorky

Kód tovaruEN-EB11
Cena18,90 €
Dostupnosťnaskladníme do 3 dní

Popis

Eco Motorbikes

Fanúšikovia motocyklov budú milovať túto kombináciu: motocykle vyrobené z dreva a plastu! So setom Eco Builds motocykle môžeš postaviť impozantný model choppera na brázdenie po širokých cestách. Ak chceš, môžeš ho prestavať do tvojho vlastného choppera. A pre tých, ktorí sú nostalgickí a majú radšej pokojnejšie jazdenie, je tu možnosť klasického mopedu Vespa. Priložená brožúrka obsahuje jednoduché návody pre všetky 3 modely.


Séria Eco Builds je hybridný systém kombinujúci tradičné na dotyk príjemné drevo s technologickými schopnosťami vyspelého plastového inžinierstva. Drevené kolíky a plastové komponenty sa spájajú bez použitia lepidla alebo spojovacích prostriedkov. Použitie dreva významne redukuje plastové časti, čo robí tento produkt šetrným k životnému prostrediu.

Séria Eco Builds zahŕňa 4 jednoduché sety: autá, motorky, vrtuľníky a lietadlá a 2 pokročilé sety: off-road a motorizované pretekárske vozidlá.

Engino je pokročilá univerzálna 3D konštrukčná stavebnica. Unikátnou ju robí rad funkčných a dizajnových inovácií. Patentovaný dizajn dielikov umožňuje ich spojenie zacvaknutím až do 6 strán súčasne, vytváranie trojuholníkov s akýmkoľvek uhlom a nastavenie presnej dĺžky spojovacích tyčí. Systém umožňuje deťom vytvoriť rýchlo a ľahko jednoduché aj zložité modely s použitím iba malého počtu dielov. Engino pomáha deťom rozvíjať ich analytické a tvorivé schopnosti a získať výrazné znalosti z oblasti techniky a fyziky hravou a zábavnou formou. Engino dáva deťom náskok!

Odporúčaný vek:
od 6 rokov
Materiál:
drevo, plast

Váš účet

Ocenenia

najnákup.sk - Obchod odporúčaný zákazníkmi

 

Partneri

Slovenské kojenecké oblečenie - skladom.

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.