engino-ecocars1engino-ecocars2engino-ecocars3engino-ecocars4

Eco autá

Kód tovaruEN-EB10
Cena18,90 €
Dostupnosťnaskladníme do 3 dní

Popis

Eco Cars

Nebolo by pekné, keby boli vozidlá vyrobené z dreva? To je teraz možné so setom Eco Builds autá. Zostav si svoj vlastný drevený traktor a predstav si sám seba ako farmára na dedine, ďaleko od starostí veľkomesta. A ak ťa skôr zaujímajú automobilové preteky, postav úžasnú drevenú formulu alebo super rýchly dragster. Všetky modely obsahujú pár veľkých kolies vzadu a pár malých kolies vpredu, čo im dáva úžasný športový vzhľad! Priložená bržúrka obsahuje jednoduché návody pre všetky 3 modely.


Séria Eco Builds je hybridný systém kombinujúci tradičné na dotyk príjemné drevo s technologickými schopnosťami vyspelého plastového inžinierstva. Drevené kolíky a plastové komponenty sa spájajú bez použitia lepidla alebo spojovacích prostriedkov. Použitie dreva významne redukuje plastové časti, čo robí tento produkt šetrným k životnému prostrediu.

Séria Eco Builds zahŕňa 4 jednoduché sety: autá, motorky, vrtuľníky a lietadlá a 2 pokročilé sety: off-road a motorizované pretekárske vozidlá.

Engino je pokročilá univerzálna 3D konštrukčná stavebnica. Unikátnou ju robí rad funkčných a dizajnových inovácií. Patentovaný dizajn dielikov umožňuje ich spojenie zacvaknutím až do 6 strán súčasne, vytváranie trojuholníkov s akýmkoľvek uhlom a nastavenie presnej dĺžky spojovacích tyčí. Systém umožňuje deťom vytvoriť rýchlo a ľahko jednoduché aj zložité modely s použitím iba malého počtu dielov. Engino pomáha deťom rozvíjať ich analytické a tvorivé schopnosti a získať výrazné znalosti z oblasti techniky a fyziky hravou a zábavnou formou. Engino dáva deťom náskok!

Odporúčaný vek:
od 6 rokov
Materiál:
drevo, plast

Váš účet

Ocenenia

najnákup.sk - Obchod odporúčaný zákazníkmi

 

Partneri

Slovenské kojenecké oblečenie - skladom.

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.