voltík IVedeli Ste, že každý z nás je vodičom el. prúdu, lebo ľudské telo obsahuje veľa vody? Chyťte sa za ruky a zapojte sa do obvodu.
voltík Ivoltik-1-(2)voltik-1voltík Ivoltík Ivoltík Ivoltík Ivoltík Ivoltík Ivoltík Ivoltík Ivoltík I

Stavebnica Voltík I, 35 elektronických modelov, 6+

Kód tovaruTD-P0798
Cena19,90 €
Dostupnosťskladom

Popis

Stavebnica Voltík I, 35 elektronických modelov, 6+

Elektronická  stavebnica  VOLTÍK I. umožňuje zostaviť podľa jednoduchých návodov najmenej 35 elektronických modelov bez spájkovania s farebnými svetielkami a tónovým bzučiakom. Je určená pre deti od 6 rokov.

Elektronická stavebnica je určená všetkým deťom, ktoré nemajú žiadne skúsenosti v oblasti elektroniky. S touto stavebnicou ich môžu zábavnou formou získať, pretože je tu vysvetlených 35 pre deti veľmi atraktívnych elektronických obvodov ako napr.

hasičká húkačka

elektronický klavír

vysielač a prijímač Morseovej abecedy

poplašné zariadenie

merač vlhkosti hliny v kvetináči s tónovou signalizáciou

spojené ruky

svetelný semafor ... 

Na pracovnej doske je umiestnených niekoľko elektronických prvkov a spínačov, ktoré sa pomocou lankových vodičov prepojujú podľa názorného návodu a vznikajú tak funkčné obvody. V návode je vždy vysvetlenie funkcie obvodu a schematický obrázok. Napájanie zaisťujú štyri tužkové články (6V), ktoré sa zasunú do držiaku zo spodnej strany dosky.

Rozmery: 27 x 23 x 4 cm

Odporúčaný vek:
od 6 rokov

Váš účet

Ocenenia

najnákup.sk - Obchod odporúčaný zákazníkmi

 

Partneri

Slovenské kojenecké oblečenie - skladom.

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.