balansujúci delfín v krásnych pastelových farbáchbalansujúci delfín v krásnych pastelových farbách
balansujúci delfín v krásnych pastelových farbáchbalansujúci delfín v krásnych pastelových farbáchbalansujúci delfín v krásnych pastelových farbáchbalansujúci delfín v krásnych pastelových farbách

Vyvažovanie - balansujúci delfín 3+

Kód tovaruN4052
Cena9,35 €
Dostupnosťskladom

Popis

Vyvažovanie - balansujúci delfín 3+

Ďalší skvelý nápad na hru pre celú rodinu. Táto vyvažovacia hračka dobre funguje pri ukladaní jedným dieťaťom, ako aj pri hre viacerých. Ukladacie bloky sú v pastelových farbách s motívmi z morského sveta s delfínom - morským jednorožcom.

Hra je skvelým cvičením pre malé pršteky. Hlavný diel - kolíska v tvare rozprávkového delfína "jednorožca" - má vďaka nesúmernému tvaru ťažisko mimo stredu. Preto pri ukladaní ďalších blokov je potrebné myslieť na správne vyváženie celej zostavy.

Základňou na ukladanie je krásny mätovo sfarbený delfín s farebným rohom. Bloky majú pastelové farby - po tri kusy rovnakej, z čoho dva väčšie sú tiež s potlačou s morským motívom. Vďaka tomu sa deti môžu stretnúť s mnohými morskými tvormi ;-)

Pravidlá hry: Na začiatku hry sa náhodne rozdajú všetky ukladacie bloky medzi hráčov. Ďalej hráči hádžu kockami jeden po druhom v dohodnutom poradí. Farba, ktorá padne na kocke, určuje farbu bloku, ktorý má byť uložený na základňu. Ak sa na kocke objaví farba, ktorú hráč už nemá, je na rade ďalší hráč. Bloky sa musia uložiť na základňu tak, aby nespadli. Čím viac je už uložených blokov, tým je to ťažšie. Hráč, ktorá spôsobí pád, prehráva. V miernejšej verzii hry si tento hráč zoberie popadané dieliky a pokračuje nasledujúci hráč. Hráč, ktorý sa zbaví blokov prvý, vyhráva. V hre dôležitá obratnosť a trochu šťastia.

Hra obsahuje:

  • vyvažovacia základňa,
  • 18 farebných blokov - každá farba tri bloky v troch veľkostiach
  • hádzacia kocka - farby na kocke sa zhodujú s farbami blokov.

Základné rozmery: 18,5 x 11 x 2,5 cm

Odporúčaný vek:
od 3 rokov

Váš účet

Ocenenia

najnákup.sk - Obchod odporúčaný zákazníkmi

 

Partneri

Slovenské kojenecké oblečenie - skladom.

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.