logická ukladanka
logická ukladankalogická ukladankalogická ukladankalogická ukladankalogická ukladankaskladanie písmen

Vzdelávacia hračka - skladanie písmen a číslic 3+

Kód tovaruCL3721
Cena16,48 €
Dostupnosťskladom

Popis

Vzdelávacia hračka - skladanie písmen a číslic 3+

Fantastická hračka a vzdelávacia pomoc v jednom! Táto komplexná hračka zapôsobila svojou jednoduchosťou a kvalitou. Na drevenú základňu s kolíčkami sa umiestňujú drevené prvky. Umiestňujú sa podľa vlastnej fantázie, alebo podľa priloženej brožúrky, v ktorej sú uvedené vzory. Na každej strane brožúrky je znázornené jedno písmeno, ako ho treba priloženými dielikmi zostaviť. Návod obsahuje spolu 26 písmen A-Z, 10 číslic od 0-9. Ku každej číslici je v knižočke zobrazených príslušný počet zvieratiek. Tiež 6 geometrických tvarov a niekoľko obrázkov ako napríklad dáždnik,motýľ, srdce, rybka. Spolu 48 predlôh. A keď sa nám už nebude chcieť učiť písmená, hračka poslúži ako stavebnica, kde sa postupným ukladaním dielikov dá urobiť pekná farebná pyramída.

Vďaka tejto hračke sa nielen rozvíja koordinácia ruka-oko, ale je skvelou pomôckou pri učení písmen alebo čísel. Možnosti sú nekonečné.

Sada obsahuje: 26 farebných rovných a zaoblených drevených prvkov s rôznou dĺžkou, drevenú základňu s deviatimi tyčinkami krásne dokončenú na okrajoch, textilné vrecko na skladovanie brožúrky a drevených dielikov.

Veľkosť základne: 22 x 22 x 3,5cm,

Hračka je vhodná aj do materských škôl ako vzdelávacia pomôcka.

 

 

Odporúčaný vek:
od 3 rokov
Materiál:
drevo

Váš účet

Ocenenia

najnákup.sk - Obchod odporúčaný zákazníkmi

 

Partneri

Slovenské kojenecké oblečenie - skladom.

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.