seva rescue 3
seva rescue 3seva rescue 3seva rescue 3seva rescue 3

Seva Rescue 3

Kód tovaru0301-57
Cena32,94 €
Dostupnosťskladom

Popis

Seva Rescue 3

Panáčik Seváček pomôže rád všetkým. Vrátane panáčika Seváčky je v stavebnici SEVA Rescue 3 537 dielov. Väčšina dielov má reflexné žltú farbu rovnako ako skutočné sanitky. Okrem sanitky z dielikov obsiahnutých v balení zložíte záchranársky kamión alebo vrtuľník. Stavebnica SEVA je natoľko univerzálna, že sa z nej dá postaviť čokoľvek, záleží len na Vašej fantázii. Stavebnica SEVA Rescue 3 je určená deťom od 4 rokov. Vyhovuje európskej norme EN71 o bezpečnosti hračiek a jej kvalita je pravidelne kontrolovaná. Všetky stavebnice SEVA sú navzájom kompatibilné a ich možnosti sa dajú stále rozširovať.

Polytechnická stavebnica Seva bola na trh uvedená v roku 1979 a stala sa natoľko obľúbenou, že v roku 2014 oslávila svoje 35 výročie. Stavebnica SEVA je kreatívna, deťom rozvíja myseľ i manuálnu zručnosť a jej variabilita určite osloví aj Vás. Môžete si z nej postaviť funkčné vozidlá, stroje, lietadlá, budovy, nábytok, lode, vlaky ... Jej veková hranica nie je nijako obmedzená. Rýdzo ČESKÁ stavebnica SEVA neobsahuje nebezpečné ftaláty. Všetky stavebnice Seva sú navyše navzájom kompatibilné, preto ich môžete neustále rozširovať.

SEVA sa už nevyrába len v modrobielom prevedení, ale existuje veľa ďalších farebných prevedení.

Odporúčaný vek:
od 4 rokov

Váš účet

Ocenenia

najnákup.sk - Obchod odporúčaný zákazníkmi

 

Partneri

Slovenské kojenecké oblečenie - skladom.

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.