wader farma domčekNa farme môžu deti pomocou funkčného výťahu upratovať balíky sena
wader farma domčekdomčeky na hraniedomčeky na hranie

Domček na hranie - Farma

Kód tovaruWD-25450
Cena24,70 €
Dostupnosťskladom

Popis

Domček na hranie - farma

Krásny domček na hranie Farma je určený pre skutočných farmárov. Tento domček ponúka naozaj veľa možností na kreatívne hranie. Súčasťou domčeka sú sliepky, koníky, ovečka, prasiatko, kravička o ktoré sa môžu malí farmári starať. Na farme nemôžu chýbať ani stroje pre prácu na poli pre skutočných farmárov, takže deti si tu nájdu aj traktor s prívesom. Na farme môžu deti pomocou funkčného výťahu upratovať balíky sena, sliepočky majú vlez do kurníku po rebríku, koník a kravička svoju stajňu, prasiatko svoj chlievik. Domček má praktickú rúčku, dá sa jednoducho zložiť a preniesť, môže sa vziať aj na cesty. Rozmery balenia sú: 60x39,5x15cm, rozmery farmy sú:  cca 40x35x33 cm.

Hračky Wader sú vyrobené z kvalitných, zdravotne nezávadných plastov, vyznačujúci sa vysokou odolnosťou proti poškodeniu. Hračky Wader sú vhodné nielen do domácností, ale aj do materských škôlok

 

 

Materiál:
plast
Odporúčaný vek:
od 3 rokov

Váš účet

Ocenenia

najnákup.sk - Obchod odporúčaný zákazníkmi

 

Partneri

Slovenské kojenecké oblečenie - skladom.

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.