vzdelávacie puzzle gokipodporuje schopnosť priraďovania a kombinačné schopnosti detí
vzdelávacie puzzle gokiviacvrstvove-puzzle-motyl-(5)viacvrstvove-puzzle-motyl-(4)viacvrstvove-puzzle-motyl-(3)viacvrstvove-puzzle-motyl-(2)

Vrstvené puzzle - od húseničky k motýľu, 3+

Kód tovaruGK-57523
Cena9,89 €
Dostupnosťskladom

Popis

Vrstvené puzzle - od húseničky k motýľu, 3+

Motýliky sú krásne, deti za nimi radi pobehujú a so zvedavosťou ich pozorujú. Toto vzdelávacie drevené puzzle deťom ukáže, ako sa z malého vajíčka na lístočku vyvinie húsenička.  Keď sa húsenica zakuklí, uloží sa na dlhý spánok. A nakoniec sa z nej vyvinie nádherný a pestrofarebný motýľ. Obrázky sú veľmi milé a detské. Puzzle v 4 vrstvách podporuje schopnosť priraďovania a kombinačné schopnosti detí. Skladanie je výborné na sústredenie  a získanie vnútorného pokoja. Viacvrstvové puzzle tiež vynikajúcim spôsobom rozvíja predstavivosť a priestorové myslenie malých deti. Na začiatku môžete deťom puzzle rozdeliť na štyri kôpky, nech sa samé  naučia správne priraďovať dieliky k jednotlivým vrstvám. Milé obrázky napomôžu k rozprávaniu dospelých a tak k rozvoju slovnej zásoby detí. Puzzle má celkom 44 dielikov. Puzzle je vhodné pre deti od 3 rokov. Puzzle je vyrobené z dreva z kvalitnej a odolnej preglejky.

Veľkosť puzzle je: 20 × 20 × 1,5 cm

 

Odporúčaný vek:
od 3 rokov
Materiál:
drevo

Váš účet

Ocenenia

najnákup.sk - Obchod odporúčaný zákazníkmi

 

Partneri

Slovenské kojenecké oblečenie - skladom.

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.