hračka na jemnú motorikuvýborná hračka aj do škôlok
hračka na jemnú motorikuhračka na jemnú motorikuhračka na jemnú motorikuhračka na jemnú motorikuhračka na jemnú motoriku

Navliekanie gombíkov pre deti - 2,5+ ODPORÚČAM

Kód tovaruCT-30090
Cena17,90 €
Dostupnosťskladom

Popis

Navliekanie gombíkov a osvojovanie si matematiky pre deti

Nemusíme navliekať iba korálky, ale navliekať sa dajú aj gombíky. Detičky si navliekajú, zoskupujú gombíky na základe farieb, alebo na základe dierok, ktoré sú na nich. Úžasná didaktická a kreatívna hračka aj pre malé deti, pretože najväčší gombík má priemer až cca 6cm. Nie je to iba obyčajná navliekanka, kde sa iba navlieka, ale hravou formou sa používa aj matematika. Gombíky sa dajú rozdeliť do množín podľa počtu dierok a podľa farby.

6 gombíkov má len jednu dierku, 6 gombíkov má 2 dierky, 6 gombíkov má 3 dierky, 6 gombíkov má 4 dierky a 6 gombíkov má 5 dierok.

Gombíky sa dajú navliekať podľa počtu dierok alebo podľa farieb alebo sa dajú rôzne kombinovať. Výborná náučná hračka, ktorá podporuje jemnú motoriku, zručnosť, trpezlivosť, matematické myslenie. Odporúčam

 Obsahuje: 30ks gombíkov z umelej hmoty, rozmery: cca 3,5 x 3,5 x 1 - 7 x 7 x 1cm

8 ks šnúrok, dĺžka 90cm
5 ks poistiek pozostávajúcich z dvoch častí, rozmery: 6 x 5 x 3,5cm

 Vhodné pre deti od 3 rokov

Váš účet

Ocenenia

najnákup.sk - Obchod odporúčaný zákazníkmi

 

Partneri

Slovenské kojenecké oblečenie - skladom.

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.