hess_motoricka_mozaika_farebna-(1)hess_motoricka_mozaika_drevenahess_motoricka_mozaika_farebna-(2)

Drevená mozaika farebná 3+

Kód tovaruHS14866
Cena21,56 €
Dostupnosťskladom

Popis

Drevená mozaika farebná 3+

121 kvalitne spracovaných drevených valčekov v šiestich farbách.  Nadčasová hračka, s ktorou dieťa strávi príjemné chvíle. Vďaka rôznofarebným dreveným valčekom môže dieťa vytvoriť najrôznejšie obrazce podľa vlastnej fantázie, alebo podľa šiestich predlôh. Farby zodpovedajú najmodernejším trendom. Mozaika je vynikajúca na tréning jemnej motoriky a taktiež ako triediaca hračka podľa Montessori, kedy si deti ukladajú valčeky  podľa farieb.

Rozmer dreveného valca: 3 cm

Rozmer drevenej podložky: 21 x 21 x 1,2 cm

 

 

Firma Hess bola založená Günterom Hessom v malom nemeckom mestečku Olbernhau v roku 1990. Najprv na hračkách pracoval len pán majiteľ v pivnici a garáži, dnes už zamestnáva viac ako 50 pracovníkov. Všetky hračky sú kompletované ručne. Vo firme Hess sa zameriavajú na deti už od batoliat, takže je dôležitá bezpečnosť hračiek, ktoré zodpovedajú štandardu EN 71 a iným bezpečnostným reguláciám. Všetky hračky sú vyrobené 100% v Nemecku. Hess používa len lokálne drevo ako buk a javor a vždy ho spracováva s ohľadom na životné prostredie a za použitia materiálov šetrných k prírode. 

 

Odporúčaný vek:
od 3 rokov

Váš účet

Ocenenia

najnákup.sk - Obchod odporúčaný zákazníkmi

 

Partneri

Slovenské kojenecké oblečenie - skladom.

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.