J02721_Magneticka_skladacka_Rocne_obdobia_Magnetibook_Janod_v_tvare_knihy_1J02721_Magneticka_skladacka_Rocne_obdobia_Magnetibook_Janod_v_tvare_knihy_2J02721_Magneticka_skladacka_Rocne_obdobia_Magnetibook_Janod_v_tvare_knihy_3J02721_Magneticka_skladacka_Rocne_obdobia_Magnetibook_Janod_v_tvare_knihy_4J02721_Magneticka_skladacka_Rocne_obdobia_Magnetibook_Janod_v_tvare_knihy_5J02721_Magneticka_skladacka_Rocne_obdobia_Magnetibook_Janod_v_tvare_knihy_90

Magnetibook Ročné obdobia 3+

Kód tovaruJA02721
Cena19,00 €
Dostupnosťskladom

Popis

Magnetická kniha Magneti'Book Four Seasons je krásna hračka vhodná pre deti od 3 do 8 rokov.

Magnetická skladačka v tvare knihy má pestrofarebný motív, ktorý detí zaujme. Zabavte vaše deti skladaním obrázkov z magnetických dielikov podľa predlohy. Deti hádajú ročné obdobie a skladajú scenériu tohoto obdobia s vhodným oblečením a doplnkami. Magnetická hračka obsahuje 4 kartičky s predlohami 115 magnetických dielikov. Praktické balenie zabezpečí, že sa hračka dá pohodlne prenášať, deti sa s ňou zabavia nielen doma, ale aj na dlhých cestách. Magnetické kniha pre deti je krásna nadčasová hračka pre každé dieťa, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb.

Obsahuje: 4 kartičky s predlohami, 115 magnetických dielikov

Materiál: Kartón, magnet 

Rozmery: 19 x 4 x 26 cm.

Odporúčaný vek:
od 3 rokov
Materiál:
Kartón, magnet

Váš účet

Ocenenia

najnákup.sk - Obchod odporúčaný zákazníkmi

 

Partneri

Slovenské kojenecké oblečenie - skladom.

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.