J02718_Magneticka_skladacka_Obliekanie_Dievcata_Magnetibook_Janod_v_tvare_knihy_1J02718_Magneticka_skladacka_Obliekanie_Dievcata_Magnetibook_Janod_v_tvare_knihy_2J02718_Magneticka_skladacka_Obliekanie_Dievcata_Magnetibook_Janod_v_tvare_knihy_3J02718_Magneticka_skladacka_Obliekanie_Dievcata_Magnetibook_Janod_v_tvare_knihy_4J02718_Magneticka_skladacka_Obliekanie_Dievcata_Magnetibook_Janod_v_tvare_knihy_5J02718_Magneticka_skladacka_Obliekanie_Dievcata_Magnetibook_Janod_v_tvare_knihy_90

Magnetibook Obliekanie dievčatá 3+

Kód tovaruJA02718
Cena19,00 €
Dostupnosťskladom

Popis

Kniha Magneti'Book Girl's Outfits je fantastická magnetická hračka od výrobcu Janod. Je to krásna hračka vhodná pre deti od 3 do 8 rokov.

Magnetická skladačka v tvare knihy má maximálne zaujímavý dizajn, ktorým nepohrdne ani jedna malá slečna. Zabavte vaše deti skladaním obrázkov z magnetických dielikov podľa predlohy. Dieťa vyberá rôzne oblečenie pre dievča na knihe, najskôr podľa predlohy a potom podľa vlastnej fantázie. Magnetická detská hračka obsahuje 8 kartičiek s predlohami a 46 magnetických dielikov, skvelá pre malých módnych návrhárov. Praktické balenie zabezpečí, že sa hračka dá pohodlne prenášať, deti sa s ňou zabavia nielen doma, ale aj na dlhých cestách. Magnetická kniha pre deti je krásna nadčasová hračka pre každé dieťa, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb.

Obsahuje: 46 magnetov + 8 kariet

Materiál: Kartón

Rozmery: 19 x 4 x 26 cm

Odporúčaný vek:
od 3 rokov
Materiál:
Kartón, magnet

Váš účet

Ocenenia

najnákup.sk - Obchod odporúčaný zákazníkmi

 

Partneri

Slovenské kojenecké oblečenie - skladom.

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.