figuráčkovia granna
figuráčkovia grannafiguráčkovia grannafiguráčkovia grannafiguráčkovia grannafiguráčkovia granna

Figuráčikovia

Kód tovaru02195
Cena9,55 €
Dostupnosťskladom

Popis

Náučná hra na tvary a farby Figuráčikovia 3+

Náučná hra pre deti od 3 do 7 rokov, ktorá učí deti poznávať tvary a farby.  Hru môžu hrať jeden až štyria hráči. V balení sú štyri obojstranné hracie plány (pre každého hráča jeden), 72 farebných geometrických tvarov, dve hracie kocky. Na jednej hracej kocke sú znázornené tvary ako štvorec, obdĺžnik, kruh, trojuholník a na druhej hracej kocke je 6 farieb. Každý hráč si zoberie jeden hrací plán, hádže obidvoma kockami a podľa tvaru a farby na kocke zapĺňa políčka na hracom pláne. Vyhráva ten, kto prvý zaplní všetky políčka. Okrem hry sú v balení ešte 2 šablóny s trochu zložitejšími obrázkami na obkreslovanie. Napríklad auto, slimák, huba... Deti tak môžu trénovať svoje kresliace schopnosti. Ako bonus je priložená aj sada nálepiek a obrázok, na ktorý si deti môžu  nálepky podľa vlastnej fantázie nalepiť. 

Názory klientov:

1.Taky jsem spokojena s touto hrou. Moje dcera už poznala barvy, ale tvary se naučila až při této hře. Jsem ráda, že ji mám protože ji určitě využije i její mladší bratříček.

2. Můj 3-letý syn,se díky této hře již naučil rozeznávat barvy a tvary,s čímž jsme měli problémy.Musíme hrát denně i se starším synem.Už se těším na další takové hry.Díky

3. Tato hra je perfektní jak na naučení barev tak hlavně tvarů. Hrála jsem ji s dcerou už od 3 let, moc ji bavilo, když na kostce padl ? a tak si mohla sama určit tvar, který potřebovala k doplnění karty. Moc děkuju za tuto hru.

4. Moc ráda tuto hru hraji se svými dětmi. Moc je baví. A skvělé na ní je, že si lze volit náročnost. Děti se díky této hře naučily barvy, ale hlavně tvary.

Odporúčaný vek:
od 3 rokov

Váš účet

Ocenenia

najnákup.sk - Obchod odporúčaný zákazníkmi

 

Partneri

Slovenské kojenecké oblečenie - skladom.

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.