Interaktívna hovoriaca knižka Hravá prírodoveda z edície Kúzelné čítanie
Interaktívna hovoriaca knižka Hravá prírodoveda z edície Kúzelné čítanieInteraktívna hovoriaca knižka Hravá prírodoveda z edície Kúzelné čítanieInteraktívna hovoriaca knižka Hravá prírodoveda z edície Kúzelné čítanie

Hovoriaca kniha Hravá prírodoveda (bez elektronickej ceruzky)

Interaktívna hovoriaca knižka Hravá prírodoveda z edície Kúzelné čítanie zoznámi deti od 6 rokov so základmi prírodovedy.
Kód tovaruA69511
Cena12,89 €
Dostupnosťskladom

Popis

Hovoriaca kniha Hravá prírodoveda (bez elektronickej ceruzky), 6+

Valentín je žaluď, ktorý sa rozhodol, že keď už mal to šťastie a neskončil žiadnemu zvieratku v žalúdku, nájde si miesto, kde zakorení a stane sa tak statným dubom.

Deti s Valentínom prejdú rôznymi biotopmi a všetkými ročnými obdobiami. Valentín im prezradí, čo je živá a neživá príroda, ako sa vyvinul motýľ, čo je potravinový reťazec, aké sa u nás nachádzajú horniny alebo aj to, ako vznikli pohoria.

Nasledujme Valentína a rozhliadnime sa navôkol!

Kniha je nahovorená slovenskými hercami Petrom Krajčovičom, Petrom Rúfusom a Luciou Vráblicovou.

Titul obsahuje viac ako 2800 zvukov a textov.

Upozornenie: Táto kniha funguje iba s elektronickou ceruzkou Albi. Ceruzka Albi nie je súčasťou tohto balenia.  Elektronická ceruzka funguje so všetkými produktmi edície Kúzelné čítanie.

Odporúčaný vek:
od 6 rokov

Váš účet

Ocenenia

najnákup.sk - Obchod odporúčaný zákazníkmi

 

Partneri

Slovenské kojenecké oblečenie - skladom.

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.