mozaika-pixel-photo-frozenmozaika-pixel-photo-frozen1mozaika-pixel-photo-frozen2mozaika-pixel-photo-frozen4quercetti-pixel-art1quercetti-pixel-art2

Mozaika Pixel Photo Frozen 6+

Kolíčková mozaika, s ktorou si môžete vytvoriť nádherné portréty Elsy alebo Anny z obľúbenej rozprávky Frozen - Ľadové kráľovstvo.
Kód tovaruQE-0806
Cena24,49 €
Dostupnosťskladom

Popis

Kolíčková mozaika Pixel Photo Frozen - Ľadové kráľovstvo - 6600 kolíčkov, 6+

Perfektná kolíčková mozaika, s ktorou si môžete vytvoriť nádherné portréty Elsy alebo Anny z obľúbenej rozprávky Frozen - Ľadové kráľovstvo.
Postup: Zvoľte si fotografiu postavy, ktorá sa vám viac páči, vystrihnite si 4 diely jej predlohy, rozložte ich na základné dosky a vkladajte kolíčky.
Kolíčky sú síce len v šiestich farbách, dokážu však spôsobiť úžasný optický jav – keď sa pozriete zo správnej vzdialenosti, vytvoria plnú škálu farieb ako na skutočnej fotografii. Ide o princíp, ktorý vo výtvarnom umení používali už pointilisti na konci 19. storočia.
Súprava obsahuje 2 portréty (Elsa, Anna), všetky potrebné kolíčky a 4 perforované základné dosky s rámikom, vďaka ktorému môže byť celá mozaika byť zavesená na stenu ako skutočný obraz, ktorý každého ohromí kúzelnou explóziou farieb.

Veľkosť výsledného obrázka: 25 x 33 cm

Vyrába renomovaná talianska firma Quercetti.

Chceli by ste mať takýto portrét z vlastnej fotografie? Pozrite sa na ďalšie produkty Quercetti Photo Pixel Art (pripravujeme).

Materiál:
plast
Odporúčaný vek:
od 6 rokov

Váš účet

Novinky na e-mail

Novinky v ponuke, naše tipy a akcie.
Prihlásením na odber súhlasíte
so spracovaním Vašich údajov za účelom zasielania občasných e-mailových správ.
Zásady spracovania osobných údajov

Ocenenia

najnákup.sk - Obchod odporúčaný zákazníkmi

 

Partneri

Slovenské kojenecké oblečenie - skladom.

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.