elektronická náučná hra o zvieratáchučenie hravou formou
elektronická náučná hra o zvieratáchelektronická náučná hra o zvieratáchelektronická náučná hra o zvieratáchelektronická náučná hra o zvieratáchelektronická náučná hra o zvieratáchelektronická náučná hra o zvieratáchelektronická náučná hra o zvieratáchelektronická náučná hra o zvieratáchelektronická náučná hra o zvieratáchelektronická náučná hra o zvieratáchelektronická náučná hra o zvieratáchelektronická náučná hra o zvieratáchelektronická náučná hra o zvieratáchelektronická náučná hra o zvieratáchelektronická náučná hra o zvieratáchelektronická náučná hra o zvieratách

Elektron. hra - zvieratá sveta 6+, 80 zvierat

Kód tovaruTD-P0772
Cena8,99 €
Dostupnosťskladom

Popis

Elektronická hra - zvieratá sveta 6+

Elektronická náučná hra pre predškolákov, s ktorou deti môžu spoznať až 80 zvierat z celého sveta na 16 kartách. Vedomosti získané takouto hravou formou si deti aj veľmi rýchlo zapamätajú. Napríklad ktorý je šimpanz, gorila, orangutan, pavián, alebo lemur?  Správna odpoveď na otázku je signalizovaná rozsvietením zeleného svetla, ak je odpoveď nesprávna, svetlo sa nerozsvieti.

Odporúčaný vek:
od 3 rokov

Váš účet

Novinky na e-mail

Novinky v ponuke, naše tipy a akcie.
Prihlásením na odber súhlasíte
so spracovaním Vašich údajov za účelom zasielania občasných e-mailových správ.
Zásady spracovania osobných údajov

Ocenenia

najnákup.sk - Obchod odporúčaný zákazníkmi

 

Partneri

Slovenské kojenecké oblečenie - skladom.

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.