Odhaľte, ako to funguje!
Odhaľte, ako to funguje!auto pre malých technikovOdhaľte, ako to funguje!auto pre budúcich konštruktérov

Isotta - objaviteľské auto 3+

Kód tovaruQE-8515
Cena35,95 €
Dostupnosťskladom

Popis

Isotta Discovery Car 3+

Funkčná skladačka pre malých technikov, ktorá im - ale aj ich rodičom :-) pomôže pochopiť, ako to vlastne funguje v naozajstnom aute. Ide vlastne o zjednodušený funkčný model mechaniky auta, pričom vďaka priehľadným plastom je všetko dobre vidieť. 

Všetky základné mechanické funkcie sú tu presne reprodukované: Pri motore deti uvidia, ako pracujú valce a kľukový hriadeľ a ako sú spojené s prevodovkou, ktorá má funkčné radenie s 3 polohami (neutrál, 1. a 2. stupeň). Diferenciál prenáša pohyb na zadné kolesá a umožňuje ich otáčanie nezávisle od seba. Všetky mechanické časti je možné ľahko pripojiť k podvozku a takisto je možné uvoľniť ich špeciálnymi odpruženými žltými tlačidlami. Volant je funkčný a umožňuje autu zatáčať alebo zachádzať na parkovisko. Deti môžu auto takisto vpredu a vzadu zdvihnúť pomocou špeciálnych vozíčkov a otáčaním kľuky pri prednom z nich uvádzať celý mechanizmus do pohybu. Pri radení jednotlivých rýchlostných stupňov uvidia, ako sa bude meniť rýchlosť pohybu kolies a valcov. Pri zaradení neutrálu si takisto všimnú, ako sa motor a diferenciál navzájom odpoja. 

Odporúčaný vek:
od 3 rokov

Váš účet

Ocenenia

najnákup.sk - Obchod odporúčaný zákazníkmi

 

Partneri

Slovenské kojenecké oblečenie - skladom.

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.